comScore

CarrefourSA indirimli ürünler (CarrefourSA kampanyalı ürün kataloğu 15-23 Ağustos)

15 Ağustos 2018, Çarşamba 10:51
CarrefourSA indirimli ürünler (CarrefourSA kampanyalı ürün kataloğu 15-23 Ağustos)

CarrefourSA mağazalarından indirim fırsatlarını kaçırmamak için haberimizi takip edebilirsiniz. CarrefourSA indirimleri, CarrefourSA market kampanyaları, CarrefourSA indirim kataloğu, CarrefourSA fırsat ürünleri gibi aramaların sonucunda CarrefourSA marketlerde hangi ürünlerin indirimde olup olmadığını haberimizden takip edebilirsiniz.

CarrefourSA indirimleri burada! CarrefourSA 15-23 Ağustos indirim kampanyaları için haberimizde yer alan CarrefourSA indirim kataloğunu inceleyebilirsiniz. CarrefourSA indirimlerinde hangi ürünlerde fırsatlar olduğunu buradan takip ederek size en yakın CarrefourSA marketlerinden alışveriş yapabilirsiniz. CarrefourSA 15-23 Ağustos indirimli ürün kataloğunda yer alan ürünler arasında dikkat çekenler neler? CarrefourSA kampanyaları ve CarrefourSA indirim katlaoğu 15-23 Ağustos tarihli ürünleri hazırladık. 
 

CarrefourSA 15-23 Ağustos indirimleri (CarrefourSA aktüel ürünler kataloğu)


CarrefourSA indirimlerini internet üzerinden takip edenler için CarrefourSA indirimli kampanyaları sizlere sunuyoruz. CarrefourSA mağazalarında bugün ve Ağustos ayında birbirinden önemli kampanyalar sunuluyor.Bu kampanyalardan faydalanmak için CarrefourSA indirimli ürün kataloğunu dikkatlice inceleyerek ihtiyacınız olan ürünlerinde fiyatlarına göz gezidrebilirsiniz. 

CARREFOUR KAMPANYALARI VE İNDİRİMLERİ

CarrefourSA ne zaman kuruldu? CarrefourSA vizyonu ve misyonu nedir?


1996 yılında Türkiye'nin en büyük topluluklarından biri olan Sabancı Holding ile Carrefour Grubu'nun gerçekleştirdiği ortaklık sonucu CarrefourSA ismi doğmuş ve ilk CarrefourSA marketi birleşmeden bir yıl sonra Adana'da açılmıştır.

CarrefourSA, 2005 yılında Gima ve Endi marketlerini satın alarak sektördeki iddiasını güçlendirmiş; market ağını yaygınlaştırmış ve özellikle Anadolu'daki varlığını güçlendirmiştir.

2013 yılında Şirket yönetiminin Sabancı Holding'e geçmesiyle yeni strateji oluşturulmuş ve bu doğrultuda insan kaynakları, teknolojik altyapı, market konsepti gibi birçok alanda 165 milyon TL değerinde yatırım yapılmıştır. Değişen market konseptleriyle CarrefourSA bugün; Hiper, Süper, Gurme, Mini ve E-Ticaret konseptleri altında farklı müşteri segmentlerine hizmet sunmaktadır.

2015 yılını “Vites Büyütme Yılı” olarak nitelendiren Şirket, yeni satınalmalarla büyümeye devam etmiştir. İsmar ve 1e1 marketlerinden toplamda 55 mağaza satın alan CarrefourSA ayrıca Kiler Alışveriş Hizmetleri Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.'nin %85 hissesini de satın almıştır.

FutbolArena Haber Turu (28 Eylül 2020)