comScore

Çarpışma son bölüm 6 Aralık İZLE - Çarpışma 3. bölüm full İZLE (Çarpışma 3. bölüm full tek parça 6 Aralık 2018 Perşembe İZLE)

07 Aralık 2018, Cuma 00:56
Çarpışma son bölüm 6 Aralık İZLE - Çarpışma 3. bölüm full İZLE (Çarpışma 3. bölüm full tek parça 6 Aralık 2018 Perşembe İZLE)

Show TV'nin sevilen dizisi Çarpışma son bölüm olan 3. bölümüyle yayınlandı. Çarpışma dizisinin son bölümü olan Çarpışma 3. bölümü izlemek için gerekli olan bilgiler haberimizde. 

FutbolArena - Show TV'nin sevilen dizisi Çarpışma 3. bölümüyle yayınlandı. Kıvanç Tatlıtuğ ve Elçin Sangu'nun başrollerini paylaştığı Çarpışma dizisi 3. bölümüyle yine büyük heyecan yarattı. Sosyal medyada da büyük bir ilgi gören Çarpışma dizisinin son bölüm olan Çarpışma 3. bölüm özetini haberimizde derledik. Çarpışma son bölüm olan Çarpışma 3. bölümünü izleyemeyenler için Çarpışma son bölüm olan Çarpışma 3. bölüm videosu ve Çarpışma son bölüm olan Çarpışma 3. bölüm özeti haberimizde. 
 

Çarpışma dizisi son bölümde neler oldu? (Çarpışma dizisi 3. bölüm 6 Aralık 2018 Perşembe)


Çarpışma 3. Bölümünde; Veli'nin bir nevi imzası niteliğini taşıyan madalyonu gören Kadir allak bullak olur. Zeynep'e Veli'nin bir fotoğrafını gösterir ve kızını kaçıranın o olup olmadığını sorar. Zeynep, Veli'yi tanır. Kadir, seri ve şok baskınlar düzenleyerek Veli'ye ulaşmaya çalışır. Bu sırada Zeynep ise mahkeme kararı ile ev hapsine alınır. İhanet şüphesine düşen Kerem, Yakup ve Meral'in izini sürer. Aynı anlarda Cemre de kendisini yaralayan ve aracına çarpan Kerem'in resmini emniyette Kadir'e gösterir. Şoke olan Kadir eliyle koymuş gibi Kerem'i bulur. Kadir, Kerem'e yardımcı olmak için ondan her şeyi anlatmasını ister ama Kerem'in ağzını bıçak açmaz. Cemre teşhis için Kerem'le yüz yüze, göz göze gelir. Kerem'in yakalanması Belma ve Demir'i artık daha çok kaygılandırmaktadır. Yasak aşklarının ifşa olmaması için hamleler yaparlar ama Belma hiç beklemediği yerden vurulur. Cemre, cevabını en çok merak ettiği ‘neden geri döndün?' sorusunu Kerem'e sorar. Kerem'in cevabı ve anlattıkları karşısında ise buz keser. Veli'yle olan eski defterlerin yeniden açıldığını anlayan Kadir, onu nerede bulacağını artık bilmekte ama Veli'nin kuracağı tuzağı bilmemektedir.

ÇARPIŞMA DİZİSİ OYUNCU KADROSU
Kıvanç Tatlıtuğ
Elçin Sangu
Onur Saylak
Melisa Aslı Pamuk
Alperen Duymaz
Mustafa Uğurlu
Rojda Demirer
Merve Çağıran
Hakan Kurtaş
İsmail Demirci
Erkan Can
 

Çarpışma dizisi konusu (Show TV Çarpışma)


Baş komiser Kadir eşini ve kızını bir terör eyleminde kaybetmiştir acılı bir adamdır çok acı çeken Kadir artık yaşamayı istemez ve hayatını bir araba kazasıyla bitirmek ister; ancak bu kazaya dört araba karışır. bu dört arabada dört farklı hayat dört farklı insan vardır. Kazaya karışan Zeynep Kadir'in yetimhaneden aşık olduğu kızdır ve Kadir bankacı olan Zeynep'e yeniden aşık olarak hayat tutunur. Zeynep ise kocası Galip yüzünden kızı Aylin'e kavuşamayan bir annedir; Zeynep Kadir sayesinde kızına kavuşacaktır. kazaya karışan Kerem ve Cemre ise daha sonra bir birlerine ölümüne aşık olacak iki farklı gençtir. Cemre babası gibi başarılı bir avukatken Kerem ise hapisten yeni çıkmış fakir ve kimsesiz bir adamdır.


 

Çarpışma dizisi 3. bölüm 6 Aralık 2018 Perşembe Show TV İZLE


Peki Çarpışma son bölüm olan Çarpışma 3. bölüm nasıl izlenir? Çarpışma son bölüm olan Çarpışma 3. bölümünü izleyemeyenler internet ortamında Çarpışma son bölüm olan Çarpışma 3. bölümü izlemek için Çarpışma son bölüm izle, Çarpışma son bölüm full izle, Çarpışma son bölüm tek parça izle, Çarpışma son bölüm Show TV izle, Çarpışma 3. bölüm izle, Çarpışma 3. bölüm full izle, Çarpışma 3. bölüm full tek parça izle şeklinde arama yapmaya başladılar. Çarpışma son bölümünü aşağıdaki bağlantıdan tek parça halinde izleyebilirsiniz. 

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

FutbolArena akşam haberleri turu (21 Mayıs 2019)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.