comScore

Çarpışma 4. bölüm fragmanı İZLE - Çarpışma yeni bölüm fragmanı İZLE

07 Aralık 2018, Cuma 01:01
Çarpışma 4. bölüm fragmanı İZLE - Çarpışma yeni bölüm fragmanı İZLE

Show TV'nin sevilen dizisi Çarpışma 3. bölümü yayınlandı. Çarpışma 3. bölümü izleyenler Çarpışma yeni bölüm fragmanı olan Çarpışma 4. bölüm fragmanını araştırmaya başladı. Çarpışma yeni bölüm fragmanı olan Çarpışma 4. bölüm fragmanını izlemek için gerekli olan bilgiler haberimizde. 

FutbolArena - Show TV'nin bu sezona damga vuran dizilerinden Çarpışma yeni bölümüyle yayınlandı. arpışma 3. Bölümünde; Veli'nin bir nevi imzası niteliğini taşıyan madalyonu gören Kadir allak bullak olur. Zeynep'e Veli'nin bir fotoğrafını gösterir ve kızını kaçıranın o olup olmadığını sorar. Zeynep, Veli'yi tanır. Kadir, seri ve şok baskınlar düzenleyerek Veli'ye ulaşmaya çalışır. Bu sırada Zeynep ise mahkeme kararı ile ev hapsine alınır. Çarpışma son bölüm olan Çarpışma 3. bölümü izleyenler internet ortamından Çarpışma yeni bölüm fragmanı olan Çarpışma 4. bölüm fragmanını araştırmaya başladı. Çarpışma yeni bölüm fragmanı olan Çarpışma 4. bölüm fragmanıyla birlikte Çarpışma son bölümde neler yaşandığına göz atalım. 
 

Çarpışma dizisi son bölümde neler oldu? (Çarpışma dizisi 3. bölüm 6 Aralık 2018 Perşembe)


Çarpışma 3. Bölümünde; Veli'nin bir nevi imzası niteliğini taşıyan madalyonu gören Kadir allak bullak olur. Zeynep'e Veli'nin bir fotoğrafını gösterir ve kızını kaçıranın o olup olmadığını sorar. Zeynep, Veli'yi tanır. Kadir, seri ve şok baskınlar düzenleyerek Veli'ye ulaşmaya çalışır. Bu sırada Zeynep ise mahkeme kararı ile ev hapsine alınır. İhanet şüphesine düşen Kerem, Yakup ve Meral'in izini sürer. Aynı anlarda Cemre de kendisini yaralayan ve aracına çarpan Kerem'in resmini emniyette Kadir'e gösterir. Şoke olan Kadir eliyle koymuş gibi Kerem'i bulur. Kadir, Kerem'e yardımcı olmak için ondan her şeyi anlatmasını ister ama Kerem'in ağzını bıçak açmaz. Cemre teşhis için Kerem'le yüz yüze, göz göze gelir. Kerem'in yakalanması Belma ve Demir'i artık daha çok kaygılandırmaktadır. Yasak aşklarının ifşa olmaması için hamleler yaparlar ama Belma hiç beklemediği yerden vurulur. Cemre, cevabını en çok merak ettiği ‘neden geri döndün?' sorusunu Kerem'e sorar. Kerem'in cevabı ve anlattıkları karşısında ise buz keser. Veli'yle olan eski defterlerin yeniden açıldığını anlayan Kadir, onu nerede bulacağını artık bilmekte ama Veli'nin kuracağı tuzağı bilmemektedir.

ÇARPIŞMA DİZİSİ OYUNCU KADROSU
Kıvanç Tatlıtuğ
Elçin Sangu
Onur Saylak
Melisa Aslı Pamuk
Alperen Duymaz
Mustafa Uğurlu
Rojda Demirer
Merve Çağıran
Hakan Kurtaş
İsmail Demirci
Erkan Can


 

Çarpışma dizisi konusu (Show TV Çarpışma)


Baş komiser Kadir eşini ve kızını bir terör eyleminde kaybetmiştir acılı bir adamdır çok acı çeken Kadir artık yaşamayı istemez ve hayatını bir araba kazasıyla bitirmek ister; ancak bu kazaya dört araba karışır. bu dört arabada dört farklı hayat dört farklı insan vardır. Kazaya karışan Zeynep Kadir'in yetimhaneden aşık olduğu kızdır ve Kadir bankacı olan Zeynep'e yeniden aşık olarak hayat tutunur. Zeynep ise kocası Galip yüzünden kızı Aylin'e kavuşamayan bir annedir; Zeynep Kadir sayesinde kızına kavuşacaktır. kazaya karışan Kerem ve Cemre ise daha sonra bir birlerine ölümüne aşık olacak iki farklı gençtir. Cemre babası gibi başarılı bir avukatken Kerem ise hapisten yeni çıkmış fakir ve kimsesiz bir adamdır.
 

Çarpışma dizisi 4. bölüm fragmanı Show TV İZLE


Peki Çarpışma yeni bölüm fragmanı çıktı mı? Çarpışma yeni bölüm fragmanı olan Çarpışma 4. bölüm fragmanını izlemek isteyenler internet ortamında Çarpışma yeni bölüm fragmanı izle, Çarpışma 4. bölüm fragmanı izle, Çarpışma yeni bölüm fragmanı çıktı mı? Çarpışma 4. bölüm fragmanı yayınlandı mı? şeklinde arama yapmaya başladı. Çarpışma yeni bölüm fragmanına aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. 

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

Aydın Cingiz ile Bi' Dakka | Ersun Yanal sorumluluktan kaçabilir mi?


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.