comScore

Çarpışma 18. bölüm fragmanı İZLE - Çarpışma yeni bölüm fragmanı İZLE

12 Nisan 2019, Cuma 00:12
Çarpışma 18. bölüm fragmanı İZLE - Çarpışma yeni bölüm fragmanı İZLE

Çarpışma dizisi son bölüm olan Çarpışma 17. bölüm yayınlandıktan sonra Çarpışma yeni bölüm fragmanı olan Çarpışma 18. bölüm fragmanı merak edilmeye başladı. Çarpışmayeni bölüm fragmanı olan Çarpışma 18. bölüm fragmanı izlemek için gerekli olan bilgileri derledik. 

FutbolArena - Show TV'de Çarpışma dizisi son bölüm olan Çarpışma 17. bölümüyle yayınlandı. Çarpışma son bölüm olan Çarpışma 17. bölümünde büyük heyecan yaşandı. Zeynep'in uykudaki Kadir'in ellerini tutup, korkularını, kaygılarını, sevgisini usulca dışa vurduğu çarpıcı tanıtımda, Veli'nin çatışmaya girdiği, Selim'in Demir ve Belma'ya silahını doğrultup ateşlediği anlarda heyecan artıyor. Çarpışma dizisi son bölüm olan Çarpışma 17. bölümle birlikte Çarpışma yeni bölüm fragmanı olan Çarpışma 18. bölüm fragmanı izlemek için gerekli olan bilgiler haberimizde. 
 

Çarpışma dizisi 17. bölüm özeti


Zeynep'in uykudaki Kadir'in ellerini tutup, korkularını, kaygılarını, sevgisini usulca dışa vurduğu çarpıcı tanıtımda, Veli'nin çatışmaya girdiği, Selim'in Demir ve Belma'ya silahını doğrultup ateşlediği anlarda heyecan artıyor. Kadir, Cansız, Veli ve Zeynep‘in hastane odasında yan yana geldikleri sırada ise gerilim artıyor. Akıllara da, ‘Kadir, Zarif'in Cansız olduğunu ve kendisini Veli'nin vurdurttuğunu öğrenecek mi? soruları geliyor. 


Çarpışma dizisi konusu (Show TV Çarpışma)


Baş komiser Kadir eşini ve kızını bir terör eyleminde kaybetmiştir acılı bir adamdır çok acı çeken Kadir artık yaşamayı istemez ve hayatını bir araba kazasıyla bitirmek ister; ancak bu kazaya dört araba karışır. bu dört arabada dört farklı hayat dört farklı insan vardır. Kazaya karışan Zeynep Kadir'in yetimhaneden aşık olduğu kızdır ve Kadir bankacı olan Zeynep'e yeniden aşık olarak hayat tutunur. Zeynep ise kocası Galip yüzünden kızı Aylin'e kavuşamayan bir annedir; Zeynep Kadir sayesinde kızına kavuşacaktır. kazaya karışan Kerem ve Cemre ise daha sonra bir birlerine ölümüne aşık olacak iki farklı gençtir. Cemre babası gibi başarılı bir avukatken Kerem ise hapisten yeni çıkmış fakir ve kimsesiz bir adamdır.


Çarpışma 18. bölüm fragmanı İZLE


Çarpışma son bölüm olan Çarpışma 18. bölüm yayınlandıktan sonra dizinin tutkunları Çarpışma yeni bölüm fragmanı olan Çarpışma 18. bölüm fragmanını merak ediyor. Çarpışma yeni bölüm fragmanı olan Çarpışma 18. bölüm fragmanını merak edenler internet ortamında Çarpışma 18. bölüm fragmanı izle, Çarpışma yeni bölüm fragmanı izle şeklinde arama yapmaya başladı. Çarpışma yeni bölüm fragmanına aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. 
İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

FutbolArena Haber Turu (10 Ocak 2020)