comScore

Çarpışma 14. bölüm fragmanı İZLE - Çarpışma yeni bölüm fragmanı İZLE

08 Mart 2019, Cuma 00:51
Çarpışma 14. bölüm fragmanı İZLE - Çarpışma yeni bölüm fragmanı İZLE

Çarpışma dizisinin son bölüm olan Çarpışma dizisi 13. bölüm yayınlandı. Çarpışma yeni bölüm fragmanı olan Çarpışma 14. bölüm fragmanını izlemek için detaylar haberimizde. 

FutbolArena - Show TV'nin fenomen dizilerinden Çarpışma son bölüm olan Çarpışma 13. bölümüyle yayınlandı. Çarpışma son bölüm olan Çarpışma 13. bölümün yayınlanmasının ardından Çarpışma yeni bölüm fragmanı olan Çarpışma 14. bölüm fragmanı merak edildi. Asiye'nin Zeynep'le Cansız hakkında konuştuğu, Veli'nin Asiye'yi Cansız'la tehdit ettiği, Kerem'in kavga ettiğinin görüldüğü heyecan dolu tanıtımda, Kadir'in Cansız'a olan nefretini ve öfkesini dile getirdiği anlar ise yeni bölümde gerilimin tırmanacağının ipucunu veriyor. Çarpışma yeni bölüm fragmanıyla birlikte Çarpışma son bölüm olan Çarpışma 13. bölümde neler yaşandığına göz atalım. 

Çarpışma son bölümde neler oldu?


Diziye, Kadir'in babası ve can düşmanı ‘Cansız' karakteriyle bu haftadan itibaren dahil olacak usta oyuncu Ali Sürmeli'nin ilk kez görüldüğü tanıtımda; Kadir'le Asiye arasında yaşanacak büyük yüzleşmeden çarpıcı anlar da yer alıyor. Asiye'nin Zeynep'le Cansız hakkında konuştuğu, Veli'nin Asiye'yi Cansız'la tehdit ettiği, Kerem'in kavga ettiğinin görüldüğü heyecan dolu tanıtımda, Kadir'in Cansız'a olan nefretini ve öfkesini dile getirdiği anlar ise yeni bölümde gerilimin tırmanacağının ipucunu veriyor.

Kıvanç Tatlıtuğ kimdir?


Kıvanç Tatlıtuğ (27 Ekim 1983, Adana), Türk oyuncu ve eski manken.  Edirneli bir anne ile Boşnak kökenli Adanalı bir babadan dünyaya gelmiştir. 2002 yılında Best Model of Turkey ve ardından da Best Model of the World seçilmesiyle adını duyurmuştur.  İlk olarak Gümüş adlı dizide canlandırdığı Mehmet karakterini canlandıran Tatlıtuğ, ardından Menekşe ile Halil adlı dizide Halil karakterini canlandırmıştır. Ardından Halid Ziya Uşaklıgil'in aynı adlı romanından uyarlanan Aşk-ı Memnu dizisinde oynamıştır. Behlül karakterini canlandırdığı dizide, başrolü Beren Saat ile paylaştı. 
 

Çarpışma 14. bölüm fragman Show TV izle


Çarpışma dizisi yeni bölüm fragmanı olan Çarpışma 14. bölüm fragmanı izlemek isteyenler Çarpışma dizisi yeni bölüm fragmanı izle, Çarpışma 14. bölüm fragmanı izle şeklinde arama yapmaya başladı. Çarpışma yeni bölüm fragmanı olan Çarpışma 14. bölüm fragmanına aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>
 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"