comScore

Çarpışma 11 nisan son bölüm full tek parça İZLE - Çarpışma 17. bölüm İZLE (Çarpışma 11 Nisan 2019 Perşembe son bölüm İZLE)

11 Nisan 2019, Perşembe 23:50
Çarpışma 11 nisan son bölüm full tek parça İZLE - Çarpışma 17. bölüm İZLE (Çarpışma 11 Nisan 2019 Perşembe son bölüm İZLE)

Show TV'nin Perşembe günleri izleyenler ekranlara kitleyen dizisi Çarpışma yeni bölümüyle yayınlandı. Çarpışma son bölüm olan Çarpışma 17. bölümünü kaçıranlar için Çarpışma son bölüm olan Çarpışma 17. bölümü izlemek için detaylar haberimizde. 

FutbolArena - Show TV'nin sevilen dizisi Çarpışma yeni bölümü yayınlandı. 12 Nisan 2019 Perşebe günü Çarpışma dizisinin son bölümü olan Çarpışma 17. bölümde büyük heyecan şandı. Çarpışma son bölüm olan Çarpışma 17. bölümünü kaçıranlar için Çarpışma son bölüm olan Çarpışma 17. bölüm özetiyle birlikte Çarpışma son bölüm olan Çarpışma 17. bölümü full izlemek için gerekli olan bilgileri haberimizde derledik. 
 

Çarpışma dizisi 17. bölüm özeti 11 Nisan 2019 Perşembe


Cansız'ın yerde yaralı halde yatan Kadir'in başucuna kadar geldiği ve ölmemesi için dua ettiği çarpıcı tanıtımda Selim, silahını bu kez de Veli'ye doğrultuyor ve ona kritik bir soru soruyor. Kerem ile Cemre aşkının dolu dizgin devam ettiğinin görüldüğü tanıtımda, Cansız'ın Asiye'ye Kadir'in oğlu olup olmadığını sorduğu, Zeynep'in de Veli'nin karşısına çıktığı anlar merak uyandırıyor. Cansız'ın ‘Artık hiç kimse seni benden alamaz oğlum. Ölene kadar beraberiz' sözleri ise dikkat çekiyor.

Zeynep'in uykudaki Kadir'in ellerini tutup, korkularını, kaygılarını, sevgisini usulca dışa vurduğu çarpıcı tanıtımda, Veli'nin çatışmaya girdiği, Selim'in Demir ve Belma'ya silahını doğrultup ateşlediği anlarda heyecan artıyor. Kadir, Cansız, Veli ve Zeynep‘in hastane odasında yan yana geldikleri sırada ise gerilim artıyor. Akıllara da, ‘Kadir, Zarif'in Cansız olduğunu ve kendisini Veli'nin vurdurttuğunu öğrenecek mi? soruları geliyor. 


Çarpışma dizisi oyuncuları


Kıvanç Tatlıtuğ
Kadir Adalı
 
Elçin Sangu
Zeynep Tunç
 
Onur Saylak
Veli Cevher
 
Melisa Aslı Pamuk
Cemre Gür
 
Alperen Duymaz

Kerem Korkmaz
 
Mustafa Uğurlu
Selim
 
Rojda Demirer
Belma
 
Merve Çağıran
Meral
 
Hakan Kurtaş
Demir
 
İsmail Demirci
Galip
 
Erkan Can

Haydar
 

Çarpışma dizisi 19 Nisan 2019 Cumartesi 17. bölüm İZLE


Çarpışma dizisi son bölüm olan Çarpışma 17. bölümü kaçıranlar! Üzülmenize gerek yok. Çarpışma son bölüm olan Çarpışma 17. bölümünü izlemek için internet ortamında Çarpışma son bölüm izle, Çarpışma 11 nisan son bölüm izle, Çarpışma 17. bölüm full izle, Çarpışma son bölüm full tek parça izle, Çarpışma 11 nisan 17. bölüm full tek parça izle şeklinde arama yapmaya başladı. Çarpışma son bölüm olan Çarpışma 17. bölümü izlemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. 

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

FutbolArena Haber Turu (10 Ocak 2020)