comScore

Olympiakos Olympiakos

'Cardozo bizde oynamak istiyor'

02 Ocak 2017, Pazartesi 21:46
'Cardozo bizde oynamak istiyor'

Paraguay takımlarından Libertad'ın kulüp başkan yardımcısı Ruben Di Tore, Oscar Cardozo'nun takımlarında oynamak istediğini açıkladı.

FutbolArena Dış Haberler - Sezon başında Trabzonspor'dan Olympiakos'a 2.750 milyon Euro karşılığında transfer olan ve çıktığı 15 resmi maçta 2 gol atabilen Oscar Cardozo'ya ülkesinden talip çıktı.
 

Oscar Cardozo hangi takıma transfer olacak?


Paraguay'da Açılış Ligi anlamına gelen Apertura'da 2016'da şampiyon olduktan sonra, 2017'de Güney Amerika'da kulüpler düzeyinde en büyük turnuva olan Libertadores Kupası'nda mücadele edecek Libertad hedef büyüttü. Kulübün başkan yardımcılarından Ruben Di Tore, tecrübeli golcünün kendilerinden oynamak istediğini söyledi. Di Tore: ‘'Cardozo bizim için hayal değil. O bizi istiyor, biz de onu… Transfer üzerinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz ama somut bir gelişme henüz yok'' dedi.

Libertad, 23 Ocak'ta başlayacak olan Libertadores Kupası 6.grubunda Atletico Mineiro (Brezilya), Godoy Cruz (Arjantin) ve Sport Boys (Bolivya) takımları ile bir üst tura yükselebilmek için yarışacak.

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!