comScore

Inter Inter

İcardi'nin kitabı olay yarattı!

16 Ekim 2016, Pazar 22:35
İcardi'nin kitabı olay yarattı!

İnter'in kaptanı Mauro İcardi'nin kitabı taraftarlarından büyük tepki topladı.

FutbolArena Dış Haberler - İtalya Serie A takımlarından İnter forması giyen Mauro İcardi, yayınladığı otobiyografisinde kullandığı ifadeler sonrası İnter taraftarı ile ipleri kopardı.

Geçtiğimiz sezon Sassuola'ya 3-1 kaybettikleri maçtan sonra tribünlere formasını atan ve tribünler tarafından forması geri atılan İcardi bu olayla ilgili olarak "Soyunma odasında kahraman gibi karşılandım. Onlar kaç kişiler? 50, 100, 200 kişi. Arjantin'den 100 suçluyu getirip onları gördükleri yerde öldürteceğim." ifadelerine yer verdi.
Kitabı geçtiğimiz günlerde yayımlanan İcardi ayrıca eşi Wanda Nara ile nasıl birlikte olduğunu da yazdı. Hatırlanacağı üzere Wanda Nara, İcardi'nin Sampdoria'dan takım arkadaşı Maxi Lopez ile evliyken genç golcü ile birlikte olmuş ve Lopez'den boşanıp İcardi ile evlenmişti.

İnter taraftarının bu kitaba tepkisi ise büyük oldu. Guiseppe Meazza Stadına "Sen adam da değilsin, kaptan da değilsin" pankartının yanı sıra, "Bizimle işin bitti. Artık yoksun. Kaptanlık pazubandını çıkart" ve "Aç köpek, kitabın çok satsın diye kıçından yalanlar uydurdun." gibi pankartlar asıldı.

Mauro İcardi ayrıca maçta kullandığı penaltıyı da auta attı ve İnter sahasında Cagliari'ye 2-1 yenildi.

Maçtan sonra konuşan İnter Teknik Direktörü Frank De Boer, Mauro İcardi'nin kaptanlığının alınıp alınmayacağı ile ilgili olarak yarın karar vereceklerini söyledi.

FutbolArena akşam haberleri (17 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.