comScore

Cansu Taşkın'dan çarpıcı sözler: "Ahlaksız teklif aldım"

23 Temmuz 2017, Pazar 01:17
Cansu Taşkın'dan çarpıcı sözler:

Ünlü model ve instagram fenomeni Cansu Taşkın birbirinden önemli gündem yaratacak açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Mankenlik yapan ve aynı zamanda sosyal medyada tam anlamıyla instagram fenomeni olan Cansu Taşkın'dan gündem yaratacak açıklamalar! 25 yaşındaki güzel manken sosyal medyadaki fotoğraflarıyla herkesi büyülerken, özel hayatı ve fiziksel görünümüyle alakalı konuştu. 


Cansu Taşkın kaç yaşında, ne iş yapıyor, evli mi?


Güzel model Cansu Taşkun kendisiyle ilgili merak edilenleri anlattı. Posta Gazetesi'nde Canan Danyıldız'a konuşan Cansu Taşkın hayatıyla ilgili çok özel şeyleri paylaştı. 

"BEKARETİM BENİM İÇİN ÖNEMLİ"
Aşkla işi bir arada götüremiyorum. O yüzden kariyerime odaklandım. Üç senedir ciddi bir ilişkim yok. Güven problemi yaşıyorum. Bekaret benim için önemli. Evlenmeden asla! Bazı şeyler bir yere kadar yaşanmalı.

"AHLAKSIZ TEKLİF EDEN ÇOK"

Ahlaksız teklifler aldığını ve bunun anı sıra evli olanlardan dahi bu tarz sözler duyduğunu söyleyen Cansu Taşkın, "Ahlaksız teklifler eden çok, para teklif ettikleri de doğru. Evli olanlar bile istiyor, iş adamları yazıyor. Telefonum kaybolsa Türkiye'de yer yerinden oynar." diye konuştu. 

"RONALDO İLE GÖRÜŞMÜYORUZ"

Ronaldo ile görüşmüyoruz, hayatında biri var zaten. Beni bir kez Madrid'e bir kez de Londra'ya davet etmişti ama gitmedim. Çünkü geleceği yok. Bir kere görüşeceğim adamla ilişkim olmaz. Düzenli ilişkim olsaydı, giderdim.

"NAMAZ KILIYORUM"

"Beni kadınlar daha fazla takip ediyor. Hemcinslerini daha çok merak ediyorlar. Hatta sahte hesap açıp soru soranlar da var. Kocası onu bu haliyle beğenmiyormuş, “Nasıl senin gibi olurum” diyor. Takipçilerime hediyeler bile yolluyorum. Allah katında iyi şeyler yapmak istiyorum."


Cansu Taşkın kimdir?


Mankenlikten sonra oyunculuğa da merak saran Cansu Taşkın, 2010 yılında “Fatmagül'ün Suçu Ne?” dizisinde bir rol alarak oyunculuğa başladı. Dizinin 55. bölümünde Engin Akyürek'in canlandırdığı Kerim'in sevgilisi rolünü oynadı. 2013 yılında “Qüfür” adlı sinema filminde Arafat Şavata ile birlikte Cansu Taşkın başrolde oynarken diğer rollerde, Ahmet Nesin, Leyla Bilginel, Ayşen Gruda, Sinan Bengier, Selahattin Taşdöğen, Murat Soydan gibi isimlerle çalıştı. Cansu Taşkın, Mehmet Ali Erbil'in sunduğu Çarkıfelek yarışmasına katıldı. Çekimleri Nevşehir'de devam eden ve 2015 yılı sonlarında başlayan “Cennet Yolu” adlı dizide rol aldı. Ekim 2015 ayında 'Miss Model Of The World' yarışmasında Türkiye'yi temsil etti.

FutbolArena haber turu (21 Temmuz 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.