comScore
1 / 20

Cansu Taşkın rezil oldu! Olay paylaşım

FutbolArena - Sosyal medya fenomeni Cansu Taşkın, yine adından söz ettirmeyi başardı.

2 / 20
İşte Cansu’nun o paylaşımı
3 / 20
Photoshop ile kendisine kirpik yapan Cansu Taşkın, dikkatli takipçilerine yakalandı.
4 / 20
Poposunu ve incecik belini giydiği her elbisede sergileyen Cansu Taşkın, yine adından çok söz ettirecek bir paylaşımda bulundu.
5 / 20
Fotoğraf çekimi için küvette seksi pozlar veren Cansu Taşkın, çekimden görüntülerini de Instagram’dan paylaştı.
6 / 20
Cristiano Ronaldo’yu peşinden koşturan Cansu Taşkın, FANATİK’e çarpıcı açıklamalar yaptı. Dünyaca ünlü futbolcu ile hala görüştüklerini söyleyen Taşkın, Türkiye’de en beğendiği futbolcunun Volkan Demirel olduğunu söyledi. (Röportaj: Gizem Ekici)
7 / 20
Model Cansu Taşkın, henüz 23 yaşında. Ancak birçok kişinin yıllarca uğraş verdiği şöhrete kısa sürede ulaşmayı başaran bir isim. Sosyal medyada hatırı sayılır sayıda takipçiye sahip olan ve attığı her adımla adından söz ettirmeyi başaran genç modelle samimi bir sohbet gerçekleştirdik.
8 / 20
Bize biraz kendinizden bahseder misiniz?

23 yaşındayım. Modelliğe 16 yaşında başladım. O zamanlar İzmir’de ailemle yaşıyordum. Ardından ’Fatmagül’ün Suçu Ne’ dizisinde oynamaya başladım. Dizide rol alınca adım duyulmaya başladı.
9 / 20
Modelliğe nasıl başladınız? Sizi teşvik eden neydi?

Aslında beni İzmir’de bir ajans keşfetti ve o keşiften sonra bir yarışmaya katıldım ve dereceye girdim. ’Fatmagül’ün Suçu Ne’ dizisinde birlikte rol aldığım Engin Akyürek ile bir haberde adım geçti. Böylece iyice tanındım.
10 / 20
Çok düzgün bir fiziğe sahipsiniz bu konuda nasıl tepkiler alıyorsunuz?

Aslında ben küçükken de zayıftım. Bu yaştaki ve küçüklüğümdeki vücudumu çok ayırt edemiyorlar. Bazı insanlar ’photoshop’ diyor. Gerçekte beni gördüklerinde ise ’estetik’ diyor. Yani bunlarla uğraşıyorum.
11 / 20
’Ronaldo, Madrid’e davet etti gitmedim’

Real Madrid’in yıldızı Ronaldo ile adınız aşk dedikodularına karıştı. Nasıl oldu o olay detaylarını biraz anlatır mısınız?

Bu haber dünya basınında da duyuldu. İspanya basını bana sürekli sosyal medyadan mesaj atıyordu röportaj yapmak için. Ancak ben her zaman reddettim...
12 / 20
...Bu olay söyle başladı; Ronaldo bana Instagram üzerinden mesaj göndermiş. Ben tabii ki şok oldum. Beni Madrid’e davet etti ama gitmedim...
13 / 20
...Hak verirsiniz ki dünyaca ünlü olabilir ama benim gitmem doğru olmazdı. Ardından filminin galasına Londra’ya davet etti ona da gitmedim. Gitmediğim için de araya soğukluk girdi. Şimdi kendisi çoluğa çocuğa karışmış artık. Ama hala bir arkadaşlığımız var...
14 / 20
...Arada sırada konuşuyoruz ama öyle bir ilişki durumu yok. Zaten hayatında biri var ve ben öyle bir insan değilim.
15 / 20
’Erkeklere güvenemiyorum’

Şu anda hayatınızda biri var mı?

Hayatımda 3 sene önce biri vardı ama ben oilişkimden sonra kalbimi kapattım. Çünkü aldatma durumları oldu. Bu yüzden erkeklere güvenemiyorum.
16 / 20
Hayatınıza giren erkek nasıl olmalı?

Aldatmayan... İhaneti kabul edemem. Zaten hiçbir kadın kabul edemez. Değer vermesi gerek, kalbinin temiz olması gerek... Onun dışında pek bir beklentim yok.
17 / 20
Evlilik hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ben son ilişkimden sonra kendime bir çizgi çektim. Evlilikmiş, ilişkiymiş aman aman almayayım.
18 / 20
’En yakışıklı futbolcu Volkan’

Türkiye’deki en yakışıklı futbolcu sizce kim?

Türkiye’de var mı ya? Kendi takımımdan bulayım o zaman. Birinci sırada Volkan Demirel, ikinci sırada Burak Yılmaz. Türkiye’den ayrılmış olsa da üçüncü Sneijder. Tabii Alex ilk sırada ama şu an Türkiye’de olmadığı için onu söylemiyorum.
19 / 20
’Sen Tarkan’sın baba olamazsın’

Kıvanç Tatlıtuğ’u beğendiğinizi söylemiştinız, sarışınlardan mı hoşlanıyorsunuz?

Esmer de olabilir fark etmez, kalbi güzel olsun. Kıvanç’ı hem karakter hem de oyunculuk olarak tek geçiyorum. Şarkıcı olarak da Tarkan’ı beğeniyorum. Çocuğu olacakmış duyunca çok sinirlendim. Sen Tarkan’sın baba olamazsın.
20 / 20
’Rüştü’yü tek geçerim’

Teknik direktör olsanız kalede ve forvette kimi oynatırdınız?

Kalede Rüştü net! Tek geçerim. Forvettte de Ronaldo, Burak Yılmaz.

(Fanatik)