comScore

Cansu Dere'nin yeni aşkı Metin Akgülder (Cansu Dere kimdir?)

26 Mayıs 2018, Cumartesi 13:12
Cansu Dere'nin yeni aşkı Metin Akgülder (Cansu Dere kimdir?)

Cansu Dere birlikte rol aldığı arkadaşı Metin Akdülger ile aşk yaşadığını itiraf etti. Cansu Dere kimdir? Metin Akdülger kimdir? Cansu Dere instagram, Cansu Dere kiminle birlikte? Cansu Dere, Metin Akdülger aşkı.

FutbolArena - Ünlü sinema ve dizi oyuncusu Cansu Dere, 'Şahsiyet' adlı dizide birlikte rol oynadığı arkadaşı ile aşk yaşadığı ortaya çıktı. Cansu Dere, Metin Akdülger ile birlikte olduklarını açıkladı. Cansu Dere, geçtiğimiz yıllarda 'Muhteşem Yüzyıl Kösem Sultan' dizisinde 4. Murad'ı canlandıran Metin Akgülder ile aşk yaşıyor. Cansu Dere, Metin Akdülger aşkında tüm gelişmeler haberimizde.


Cansu Dere, Metin Akdülger aşkı


Mart ayında başlayan 'Şahsiyet' dizisinden aşk çıktı. Sinema ve dizi oyuncusu Cansu Dere birlikte rol aldığı Metin Akdülger ile aş yaşadıklarını açıkladı. 37 yaşındaki Cansu Dere yaptığı açıklamada 30 yaşındaki oyuncu Metin Akdülger ile aşk yaşadığını belirtti. Güzel oyuncu yakın çevresine 'Çok keyifli vakit geçiriyoruz' açıklamasını yaptığı öğrenildi.


Cansu Dere kimdir? Metin Akdülger kimdir?


Cansu Dere Türk manken, sunucu, oyuncu. Başarılı bir mankenken oyunculuğa geçiş yapmıştır. Yunanistan göçmeni bir ailenin kızı olan Dere, özellikle Sıla ve Eyşan rolleriyle akıllarda yer etmiştir.

Metin Akdülger Türk dizi ve sinema oyuncusu ve tiyatrocusudur. Öncelikli olarak internet platformunda dizilerde yer alan Metin Akgülder son olarak 'Şahsiyet' dizisindeki performansı ile izleyicilerin dikkatini çekerek büyük takdir topladı. Metin Akdülger 1998 yılında Bursa'da doğmuştur. Metin Akgülder geçtiğimiz yıllarda 'Muhteşem Yüzyıl Kösem Sultan' isimli dizide 4. Murad'ı canlandırmıştı.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"