comScore

Canlı yayında Şenol Güneş çağrısı! "Arttırın"

18 Kasım 2019, Pazartesi 17:36
Canlı yayında Şenol Güneş çağrısı!

Teknik direktör Hikmet Karaman, Şenol Güneş'in milli takım ile yaşadığı başarıyı yorumlarken övgü dolu ifadeler kullandı.

FutbolArena - A Milli Takım, EURO 2020 Elemeleri grubunu Andorra galibiyetiyle ikinci sırada tamamladı ve şampiyona biletini aldı. EURO 2020'yi garantileyen Türkiye'nin performansı sonrası milli takım teknik direktörü Şenol Güneş için övgü dolu ifadeler kullanıldı. Teknik direktör Hikmet Karaman, Şenol Güneş'in yetkilerinin arttırılması çağrısında bulundu.
 

Şenol Güneş'in milli takım performansı


TRT Spor'da konuşan Hikmet Karaman, "Trabzonspor'dan Burak'ı Beşiktaş'a aldı Şenol Güneş. Aldı, Beşiktaş'ta oynattı, Milli takımda faydalandı. Emre Belözoğlu'nu Milli takıma getirdi. Birçok şeyi çok iyi bilen bir lider Şenol Güneş. Bu liderin son derece desteklenip, yetkilerinin arttırılması lazım." diye konuştu.

Şenol Güneş'in güçlü bir iletişimi olduğuna vurgu yapan Hikmet Karaman, herkesten görüş aldığını ve her zaman telefonla aradığını belirtti. Türkiye bu yaz EURO 2020'de Şenol Güneş önderliğinde ülkemize derece getirmek için mücadele edecek.
ŞENOL GÜNEŞ: "HEDEFİMİZ DÜNYA KUPASI"

Hedeflerinin 2022 Dünya Kupası olduğunun da altını çizen Şenol Güneş, "Hayalimiz, hedefimiz özellikle bu sene için 2020 Avrupa Futbol Şampiyonası'na katılmaktı. Avrupa Futbol Şampiyonası'nda oynayabileceğimiz en iyi oyunu ve performansı fair-play içinde göstermek istiyoruz. Şampiyonadaki performansımız ve grupta alacağımız sonuçlarla Dünya Kupası için de tecrübe edineceğiz. Bu grubun Dünya Kupası'nda da olmasını bekliyorum. Asıl hedeflediğimiz yer orası" dedi.

Son dakika Milli Takım Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"