comScore

Canlı dolar fiyatları, mazbata sonrası dolar ne oldu? (Dolar düştü mü?)

17 Nisan 2019, Çarşamba 16:18
Canlı dolar fiyatları, mazbata sonrası dolar ne oldu? (Dolar düştü mü?)

Canlı dolar, dolar ne kadar oldu, dolar kaç TL oldu, dolar ne kadar, canlı dolar takip, dalar fiyatı, 1 dolar kaç lira, 1 dolar kaç TL, dolar fiyatlarında son durum ne oldu gibi aramaların yanıtları burada.

Dolar fiyatları, 1 dolar kaç TL, dolar ne kadar, dolar fiyatları, dolar arttı mı, dolar mazbata sonrası düştü mü, Ekrem İmamoğlu mazbatasını aldı mı, dolar fiyatları değiştir mi, 1 dolar kaç lira oldu gibi aramaların aynıtları haberimizde. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Ekrem İmamoğlu mazbatasını almak için İl Seçim Kurulu'na davet edildikten sonra dolar fiyatlarında da hareketlilik başladı. Ekrem İmamoğlu'nun mazbatasını alacağı haberlerinin ardından canlı dolar fiyatlarında da hareketlenme başlandı. 
 

Canlı dolar fiyatları, 1 dolar kaç TL? Dolar ne kadar oldu?


Dolar fiyatlarında 17 Nisan Çarşamba günü hareketlilik yaşanıyor. Ekrem İmamoğlu'nun mazbatasını alacağı haberlerinin ardından 1 dolar fiyatı 5,71 TL seviyelerinde seyrediyor. Gün içerisinde 5.79 seviyelerine kadar çıkan dolar, Ekrem İmamoğlu'nun mazbatasını alacağı haberlerinden sonra düşmeye başladı. Canlı dolar fiyatı takibini yapmak için haberimizde yer alan canlı dolar takip linkine tıklayarak anbean dolar fiyatlarındaki değişimleri takip edebilirsiniz. 

CANLI DOLAR TAKİP İÇİN TIKLA! 

 

Mazbata nedir? Mazbata ne demek? Mazbata nasıl bir şey? 


31 Mart 2019 yerel seçimlerinde özellikle İstanbul seçimlerinde sıkça dillendirilen "mazbata" kelimesinin anlamı merak ediliyor. Mazbata nasıl bir şeydir şeklinde yapılan aramalarla ilgili yanıtları hazırladık. Mazbata arapça kökenli bir kelimedir ve Osmanlı döneminden günümüze kadar kullanılmaktadır. Mazbata resmi yazışmalarda tutanak olarak adlandırılan kelimedir. Günlük halk dilinde Mazbata şeklinde kullanılır. Seçimlerin ardından seçilmiş kişilere verilen bir belge niteliği taşır.

Bilyoner'den 5.000 TL BilyonPuan HEDİYE!