comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Canlı yayında Beşiktaş - Galatasaray gerilimi

23 Eylül 2016, Cuma 22:38
Canlı yayında Beşiktaş - Galatasaray gerilimi

Beşiktaş - Galatasaray derbisi öncesinde spor otoriteleri ikiye bölündü, tartışmalı anlar yaşandı. 

FutbolArena - Tüm Türkiye'nin merakla beklediği Beşiktaş - Galatasaray derbisi öncesinde spor otoriteleri de ikiye bölündü. 

23 Eylül Cuma günü A Spor'da yayınlanan Artı Futbol programında yorumcular Levent Tüzemen, Gürcan Bilgiç, Olcay Çakır ve Turgay Demir arasında tartışma yaşandı. 
BEŞİKTAŞ - GALATASARAY DERBİSİ ÖNCESİ FAVORİ TARTIŞMASI

Gürcan Bilgiç, Beşiktaş - Galatasaray derbisi öncesinde siyah beyazlıların net favori olduğunu söyleyince Olcay Çakır bu yorumun aksi görüşünde bulundu. Devamında ise stüdyoda tartışma anı yaşandı. 

Gürcan Bilgiç'in yorumu: "Beşiktaş, Konya'da oynanan Süper Kupa'da Galatasaray'a karşı ezici üstünlük kurmuştu. Net pozisyonları vardı. Galatasaray bir duran topla öne geçti: Hatta Beşiktaş'ın verilmeyen penaltısı da vardı. O maçın kadrosundan bugün 5 farklı oyuncu var Beşiktaş'ta. Daha kaliteli bir kadro var. Çünkü Beşiktaş sadece kadroya transfer yapmadı, kadro kalitesini de arttırdı. Beşiktaş derbininin net favorisi." 

Olcay Çakır: "Katılmıyorum. Galatasaray kazanacak gibi geliyor bana. Beşiktaş belki iyi transferler yaptı ama takım olma konusunda zamana ihtiyaçları var. Süper Kupa'daki kadrodan bugün 5 farklı oyuncu olması önemli değil. Bunu harmanlamak önemli. Bence Beşiktaş net favori değil. Benim için bu maçın favorisi yok." ifadelerini kullandı. 

Gürcan Bilgiç ve Olcay Çakır'ın farklı görüşlerine Levent Tüzemen ile Turgay Demir de dahil olunca stüdyoda hararetli bir tartışma ortamı yaşandı. 

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.