comScore

Canevim 2. bölüm tek parça full izle 10 Haziran (Canevim yeni bölüm fragmanı İZLE)

10 Haziran 2019, Pazartesi 23:42
Canevim 2. bölüm tek parça full izle 10 Haziran (Canevim yeni bölüm fragmanı İZLE)

ATV'de Canevim 2. bölümü ile 10 Haziran 2019 Pazartesi akşamı ekranlara geldi. Canevim yeni bölüm izle, Canevim son bölüm ve Canevim yeni bölüm fragmanı sorgularını yapan kullanıcılar için merak edilen detaylar haberimizde.

ATV'nin sevilen dizisi Canevim 2. bölümü ile 10 Haziran 2019 Pazartesi akşamı yayınlandı. Canevim son bölümde neler yaşandı? Canevim yeni bölüm izlemek isteyenler ve Canevim yeni bölüm fragmanını merak edenler dizi rehberimize göz atabilirsiniz. Canevim dizisinin 2. bölümünde Ömer'in varlığı, Taylan'a karşı Ceylan'ın etrafında görünmez bir koruma kalkanı oluşturmaktadır. 
 

Canevim son bölümde neler oldu? Canevim 2. bölüm izle


Canevim dizisinin son bölümünde Ömer, Taylan ve Ceylan üçgeninde heyecanlı anlar yaşandı. Taylan'ın hareketleri dikkat çekmeye başlarken, Ceylan bu durumla başa çıkmak zorunda kalırdı. Ömer düğün telaşına düşer ama Ceylan'ın endişeli halini fark eder. Taylan, Ömer'in planlarını bozmasına engel olacaktır.

Canevim dizisinin yeni bölümü olan Canevim 2. bölümde evlenmeye hazırlanan Ceylan ile Ömer, Kars'tan gelen bilgi sonrası bir tercih yapmak zorunda kalır. Bu sırada Elvan ailesine dair yaşadığı sıkıntılar ve yakasını bırakmayan talihsizlikle mücadele eder. Müjgan ve Ayşe artık Elvan'ı kıskaca almıştır. Elvan hakkındaki dedikodular her yere yayılır. Elvan bu olanları atlatmak için en başarılı olduğu silahını kullanır.
Canevim 2. bölüm izlemek için tıklayın


 

Canevim dizisi oyuncuları


Biran Damla Yılmaz 
Ceylan Haksever

Aras Aydın
Ömer Kılıç

Özgür Çevik 
Taylan Tanbay

Ezgi Şenler 
Müjgan Haksever

Zuhal Gencer Erkaya 
Günnur Haksever

Simge Selçuk 
Melis Korkmaz

Rıza Akın 
Hamza Haksever

Nihan Büyükağaç 
Feryal Tanbay

Burcu Tuna 
Elvan Haksever

Bedia Ener 
Hacı Anne 
 

Canevim 3. bölüm fragmanı çıktı mı? Canevim yeni bölüm fragmanı


Canevim dizisinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Ancak yeni bölümden kısa bir süre sonra ATV ekranlarında ve dizinin Youtube kanalında gösterileceği tahmin ediliyor. Canevim 3. bölüm fragmanını izlemek isteyenler internet ortamında Canevim yeni bölüm fragmanı çıktı mı? Canevim yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Canevim 3. bölüm fragmanı izle şeklinde arama yapmaya başladı. Canevim dizisinin yeni bölüm fragmanının önümüzdeki 3-4 gün içinde yayınlanması bekleniyor. Canevim 3. bölüm fragmanı dizinin fanatikleri tarafından merakla bekleniyor.

Son dakika Aktüel Haberler FutbolArena'da.
 

FutbolArena Haber Turu (12 Eylül 2019)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.