comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Caner ve Cenk Tosun'dan sorun yok mesajı

15 Ekim 2016, Cumartesi 16:49
Caner ve Cenk Tosun'dan sorun yok mesajı

Beşiktaş'ta hafta arası gerginlik yaşayan Caner Erkin ve Cenk Tosun, Kayserispor maçı öncesi tribünlere giderek taraftarları birlikte selamladılar. 

FutbolArena - Beşiktaş'ta geçtiğimiz hafta arası antrenmanda gerginlik yaşayan iki futbolcu Cenk Tosun ile Cenr Erkin, Kayserispor maçında ilk 11'de başladılar. Her iki futbolcu da maç öncesi ısınma esnasında tribünlere giderek taraftarı selamladılar ve aralarında bir sorun olmadığı mesajını verdiler. 

ANTRENMANDA GERGİNLİK YAŞAMIŞLARDI
Hatırlanacağı üzere hafta arasında antrenmanda gerginlik yaşayan Cenk Tosun ile Caner Erkin arasındaki tartışmanın aşırı hırs ve motivasyon sonucu yaşandığı belirtilmişti. İki futbolcunun da antrenman sonrası görüştüğü ve konuyu tatlıya bağladığı ifade edildi. Daha sonrasında ise Cenk Tosun'a sert bir müdahalede bulunan Caner Erkin, takım arkadaşını arayarak özür dilediği ortaya çıktı. 

Telefon görüşmesinde Cenk Tosun, "Abi ne yaptın, bana kasıtlı girdin gibi geldi?" diye yakınırken, Caner Erkin ise "Olur mu Cenk, sen benim kardeşimsin. Nasıl kasıtlı yaparım. Saha içinde sinirlenmiş olabilirim. Bundan dolayı sert girdiğimi sen de biliyorsun. Uzun yoldan geldik. Yorgunduk ve ne yaptığımı bilmiyorum. Özür dilerim." diye yanıt verdiği kaydedildi. 

Caner Erkin ve Cenk Tosun, Kayserispor maçı öncesi Kadir Has stadında tribünlere giderek taraftarları birlikte selamladılar. (Fotoğraf Lig TV'den alınmıştır)

FutbolArena Haber Turu (15 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.