comScore

Caner Toygar öldü mü, yaşıyor mu, neden intihar etti, ne söyledi? Son dakika! (Caner Toygar'ın intihar videosu)

29 Mart 2018, Perşembe 13:27

Son dakika! Caner Toygar intihar etti! Caner Toygar öldü mü? Caner Toygar'ın intiharının ardından Caner Toygar öldü mü, Caner Toygay yaşıyor mu ve şu anda nerede, ne yapıyor? sorularını da beraberinde getirdi. Bir dönemin ünlü TV simalarından Caner Toygar son zamanarda psikolojik sorular yaşadığını dile getirdikten sonra instagram üzerinden "Caner Toygar canlı yayın intihar" videosu yayınladı ve hayranlarına "Artık dayanamıyorum." diye seslendi. 

FutbolArena - Caner Toygar intihar mı etti? Caner Toygar videosunda neler söyledi? Caner Toygar neden intihar etmeye kalktı? Evlilik programıyla tanınan ve son zamanlarda sürekli olarak psikolojik problemleri olduğu gözlemlenen Caner Toygar yayınladığı video ile "Artık dayanamayacağım." dedi. Peki Caner Toygar'ın intihar girişiminin perde arkasında neler var? Caner Toygar'ın intihara kalkışmasının ardından sosyal medyada bir anda gündem olan Caner Toygar'ın intihar haberi gündemin ilk sırasına oturdu. Caner Toygar'ın intihar videosu ve neden intihar ettiği konusunun perde arkasına haberimizden ulaşabilirsiniz. 


Caner Toygar son dakika intihar haberleri


Caner Toygar'ın instagram canlı yayın videosunu izleyenler bir anda adeta şoke oldu. Caner Toygar canlı yayın videosunda gözyaşlarına hakim olamazken, aynı zamanda da alkol alıyordu. Bu esnada artık dayanamayacağını söyleyen ve yaşadıkları, yansıttıkları için izleyenlerden özür dileyen Caner Toygar'ın daha sonra hastaneye kaldırıldığı öğrenildi. Caner Togay Beylikdüzü'nde bir hastaneye kaldırıldı ve hastaneye kaldırılmadan önce sosyal medyadan şu açıklamayı yaptı: "Hakkımı kimseye helal etmiyorum. Herkesten çok özür diliyorum ama artık dayanamıyorum." Hastaneye kaldırılan Caner Toygar'ın son paylaşımında "Son sözler güzeldir." sözleri de dikkat çekti. 
 

Caner Toygar'ın sağlık durumu nasıl?


Caner Toygar intihar girişiminin ardından Beylikdüzü'nde hastaneye kaldırıldı ve hemen tedavi altına alındı. Caner Toygar'ın sağlık durumunu merak edenler hayranlarına ise Caner Toygar cevap vererek, "Merak etmeyin, iyiyim." dedi. Tedavi sonrası ise Caner Toygar yeni bir açıklama daha yayınladı. 

"BİN KERE ÖZÜR DİLERİM"

Merhaba! Dün için herkesten özür dilerim. Biliyorum herkesi çok üzdüm ama inanın o kadar her şey birikti ki o kadar olaylar üst üste geldi ki saçma sapan düşüncelere girdim ,tekrardan herkesten özür diliyorum. Bir daha böyle bir hata yapmayacağım üzgünüm.

Caner - Tülin evlilik programı aşkı


Hatırlanacağı üzere gündüz kuşağında evlilik programında tanışan ve aşkları adeta memleket meselesine gelen Caner - Tülin aşkı uzun süre gündemden düşmemişti. Evlenmelerine kesin gözüyle bakılan Caner ile Tülin beklenen sonu yaşayamadı. Ancak evlenememelerine rağmen hem Tülin, hem de Caner uzun süre bu şöhretin tadını çıkarmışlardı ve ikili çeşitli programlara konuk oldu. Caner Toygar gündüz kuşağında çeştili TV programlarına katılırken, bir defasında kafasında bardak kırmıştı. Hatta aynı dönemde albüm de çıkaran Caner Toygar buna rağmen beklediği şöhreti yakalayamadı. 
 

Caner Toygar ve Tülin şu anda ne yapıyorlar?


Caner - Tülin aşkının kahramanlarından Tülin ise bir süre daha gündüz kuşağı programlarında göründükten sonra tekrar yaşadığı Eskişehir'deki köyüne geri döndü. Ancak bu dönemde ortaya atılan iddialara göre Tülin'in aniden gelen bu şöhret yüzünden tdavi bile gördüğü öne sürülmüştü. Tülin Koca evlendi mi? sorusuna cevap varayanlar için Tülin Koca'nın henüz evlenemediğini öğrendi. Bir dönemin en ünlü TV simalarından biri olan Tülin Koca şu anda ailesiyle birlikte Eskişehir'de yaşamını sürdürüyor. 


Caner Toygar kimdir?


Caner Toygar, 1 Ocak 1980 tarihinde Adana'da doğmuştur. Eğitim hayatını lise tahsiline kadar burada sürdüren Caner, sonrasında "Biz Evleniyoruz" isimli evlilik programına katılmış ve burada Tülin ile yaşadığı ilişkiyle gündeme gelmiştir. Caner programa katılışını şöyle ifade ediyor. Annem babamdan ayrıldıktan sonra başka biriyle evlenmişti ve onunla birlikte Almanya'ya gitmek zorunda kaldık. Ben 5. sınıftaydım Almanya'ya gittiğimde ve çok zorlandım. Devamlı Türkiye'ye dönmek istediğimi söylüyordum. Polis ya da savcı olmak gibi hayallerim vardı. 22 yaşına geldiğimde yine Türkiye'ye gelmek için can atıyordum. Sonra “Biz Evleniyoruz” programı Almanya'da da çok izleniyordu. İşin ilginç yanı ben o yaşlarda evlenmeye hazırdım. Annem izlerken katılsam mı diye düşündüm. Programda ev, araba ve iyi bir para ödülü verdiklerini öğrendim İnternet kafeye gittim ve başvuru yaptım. Aynı günde aradılar beni. Ertesi günde hemen ertesi gün görüşmeye gittim. Ve ardından yarışmaya alındım. Evlilik programının ardından Tülin ile yaşadığı ilişkiyi katıldığı gündüz kuşağı programında anlatan Caner, burada telefona bağlanan Tülin'e sinirlenerek başında bardak kırmış, bu görüntüleriyle ülke gündemine damgasını vurmuştu.

Tüm Aktüel Haberleri FutbolArena'da1

FutbolArena akşam haberleri (17 Ağustos 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.