comScore

Beşiktaş Beşiktaş

'Caner Erkin'in sakatlığı moralimizi bozdu'

23 Ekim 2016, Pazar 21:39
'Caner Erkin'in sakatlığı moralimizi bozdu'

Caner Erkin'in 6 ay sahalardan uzak kalacağını öğrenen Şenol Güneş, üzüntüsünü dile geitrdi.

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig'in 8. haftasında Beşiktaş seyircisi karşısında Antalyaspor'u net bir skorla 3-0 mağlup etti.

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Antalyaspor galibiyetinin ardından basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Caner Erkin'in 6 ay sahalardan uzak kalacağını öğrenen Şenol Güneş, üzüntüsünü dile geitrdi.
İşte o açıklamalar:

Şenol Güneş galibiyet değerlendirmesinde "Antalyaspor'da usta oyuncular var. Oldukça etkili atak yapıyorlar. Dirençlerini kırmamız gerekiyordu. Maçın tamamına hakim olduk." ifadelerini kullandı.

CANER ERKİN AÇIKLAMASI

Caner Erkin hakkında da konuşan Şenol Güneş, "Sakatlık olmadan çıkmamız gerekiyordu. Caner'in sakatlığı moralimizi bozdu.. Necip, Beck ve Caner'i dinlendirip yerlerine oynayacakları görmek istedim. Caner'i düşünmüyordum, oyuna almak zorunda kaldı. Aşil tendonunun sıkıntısı böyle. İnşallah en kısa zamanda toparlar. Durumunu takip ediyoruz" diyerek üzüntüsünü dile geitrdi.

ABOUBAKAR'A ÖVGÜ 

Aboubakar'ı öven Şenol Güneş, "Takım adına 3 puan sevindirici. Çocukları tebrik ediyorum. Aboubakar oyunun içinde sürekli aktif kalmaya çalıştı. Bu yönü iyiydi. Aboubakar bugün de gol kaçırdı, nereden baktığınıza bağlı. Gol attı ama gol de kaçırdı. nereden bakarsanız, eleştirebilirsiniz de." sözlerini sarf etti.

FutbolArena haber turu (16 Ağustos 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.