comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Caner Erkin ve Şükran Ovalı'dan sürpriz karar

08 Aralık 2016, Perşembe 12:45
Caner Erkin ve Şükran Ovalı'dan sürpriz karar

Beşiktaşlı futbolcu Caner Erkin ile sevgilisi Şükran Ovalı sürpriz bir şekilde nikah tarihini erteledi.

FutbolArena - Beşiktaşlı futbolcu Caner Erkin ile sevgilisi Şükran Ovalı'nın nikah tarihini sürpriz bir şekilde ileri bir tarihe ertelediği öne sürüldü.

Takvim'in haberine göre; 2 Ocak 2017'de İtalya'da evlenmek için yasal başvuruyu yapan ünlü çift, ani bir kararla nikahı iptal etti. Düğün yeri ve davetli sayısı gibi konularda uzlaşamayan Ovalı ile Erkin, düğünü yine Roma'da yapmak üzere ileri bir tarihe erteledi.. 
Hatta, Şükran Ovalı ve Caner Erkin, Roma Büyükelçiliği'ndeki nikah için de tüm yasal işlemleri yaptı. Herkesten sır gibi saklanan düğünün tüm masraflarını üstlenecek olan Caner Erkin, aile ve sınırlı sayıdaki dostlarının ulaşım ve konaklama gibi detaylarını da halletti. Ancak evlilik öncesinde hemen hemen her çift gibi anlaşmazlık yaşayan Şükran Ovalı ve Erkin, fikir ayrılığına düştü. Aile bireylerinin vize işlemlerinin de 2 Ocak 2017 gününe yetişmemesi üzerine ünlü çift, düğünü ileri bir tarihe erteledi. İptal edilen düğünle ilgili çiftin yakın çevresi "Şükran Ovalı, istekleriyle Caner'i zorladı" dedikoduları yaptı. Ancak yıldız futbolcunun "Şükran, evleneceğim kadın. Düğünle ilgili de kendisinden çok beni düşünüyor" diyerek dedikodulara yanıt verdiği söyleniyor. Bu arada ikilinin yakın çevresinden alınan bilgiye göre; güzel oyuncu ile Caner Erkin aşıklar şehri Roma'da evlenmekte ısrarlı..

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!