comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Caner Erkin, İnter ile anlaştı mı? - Fenerbahçe Haberleri

02 Mayıs 2016, Pazartesi 19:23
Caner Erkin, İnter ile anlaştı mı? - Fenerbahçe Haberleri

Futbolarena'nın edindiği bilgilere göre Fenerbahçe'de kadro dışı kalan Caner Erkin, İnter ile kesin olarak anlaşmaya vardı.

FutbolArena Özel - Fenerbahçe'de kadro dışı kalan Caner Erkin, hala affedilmedi. Uzun süredir futbolcunun İnter ile anlaştığı iddia edilse de yapılan resmi açıklamada bu durum yalanlandı ancak gerçek farklı çıktı.
 

Caner Erkin, Inter'e transfer olacak mı?


Futbolarena'nın edindiği bilgiler Caner Erkin'in, İnter ile kesin anlaşmaya vardığı yönünde. Futbolcunun kesin olarak gelecek sezon İnter'de forma giyeceği ve bunun sır gibi saklandığı ifade edildi.

Futbolcu ile İnter'in ilişkisi yeni değil. İki sezon önce de Caner Erkin, İnter ile anlaşmıştı. Ancak İtalya'daki sınırlamaya takıldı. Federasyon talimatlarına göre Avrupa Birliği dışından iki oyuncu transferi yapılıyordu. Bu yüzden Caner'in transferi iki sezon gecikmeli olarak yeni sezonda gerçekleşecek.
 
266154-haber
 

Caner Erkin'in İnter'e transfer olduğunu Fenerbahçe yönetimi biliyor


Teknik direktör Pereira ile yaşadığı gerginlik sonrası Portekili çalıştırıcı, Caner'i affetmişti. Ancak yönetim futbolcuyu affetmedi. Caner'in İnter ile anlaştığı bilgisi de yönetimin bu kararında etkili oldu.

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!