comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Caner Erkin ile Asena Erkin davasında mahkeme icra kararını durdurdu

04 Şubat 2017, Cumartesi 12:28
Caner Erkin ile Asena Erkin davasında mahkeme icra kararını durdurdu

Asena Atalay'ın icra takibi başlattığı Caner Erkin'in avukatı mahkemeye dilekçe sunarak icra takibinin durdurulmasını sağladı. Asena Atalay'ın oğlunun giderlerini karşılamadığı iddiasıyla başlattığı icra takibinin mahkeme tarafından durdurulduğu ifade edildi.

FutbolArena - Beşiktaş forması giyen Caner Erkin ile eski eşi Asena Atalay arasında yaşanan polemikte son durum. Asena Atalay'ın Caner Erkin hakkında başlattığı icra takibinde son durum ne? Caner Erkin'in avukatı Asena Atalay'ın başlattığı icra takibiyle ilgili mahkemeye dilekçe sundu ve icra takibini durdurma kararı çıkarttı. Caner Erkin ile Asena Atalay arasında yaşanan icra takibi mahkemesiyle ilgili son gelişmeler ortaya çıktı.


Caner Erkin'den Asena Atalay'ın başlattığı icra takibine durdurma kararı


Sabah Gazetesi'nden Dilek Yaman'ın haberine göre itiraz dilekçesinde; Çınar'ın barınma giderleri adı altında talep edilen 110 bin liranın, Atalay'ın gelecek aylardaki kira borcu olduğu iddia edildi. Çocuğun sağlık giderleri için istenen 120 bin liranın fazla; gıda masrafları, özel ders, müzik eğitimi, spor gibi dersler için istenen 70 bin liranın ise hukuksuz olduğu ileri sürüldü.

Dilekçede; Çınar'ın üç aylık yaz tatili ve sömestr tatili için talep edilen tatil parası 150 bin liranın ise fahiş bir rakam olduğu kaydedildi. Caner Erkin'in itirazı sonrası mahkeme, icranın durdurulmasına karar verdi. İcranın iptali için açılan dava ise sürüyor.
 

Asena Atalay'ın oğlu Çınar için belirlediği giderler listesi


Asena Atalay'ın geçtiğimiz günlerde Caner Erkin'in çocuğunun giderlerini karşılamadığı gerekçesiyle icra takibi başlattığı belirtilmişti. Asena Atalay'ın hazırladığı giderler listesi şu şekilde:
1-Çocuğun sağlık harcamaları- 12 bin TL

2- Çocuğun eğitim giderleri 60 bin TL

3- Çocuğun bakıcı masrafları 42 bin TL

4- Çocuğun ulaşım masrafları 36 bin TL

5- Çocuğun giyim masrafları 12 bin TL

6-Çocuğun gıda masrafları 36 bin TL

7- Çocuğun Müzik eğitimi 24 bin TL

8- Çocuğun spor masrafları 15 bin TL

9- Çocuğun tatil masrafları (Kayak) 45 bin TL

10 – Çocuğun barınma giderleri 32 bin 338 TL

11- Çocuğun barınma masrafı (Kira) 89 bin 100 TL

12 Çocuğun barınma masrafları (Aidat) 21 bin TL

Yüzde 9 faizi ile toplam rakam 451 bin 151 TL

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!