comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Caner Erkin, Asena Atalay'a dava açtı

23 Şubat 2017, Perşembe 20:38
Caner Erkin, Asena Atalay'a dava açtı

Oğlu Çınar'ın velayetini almak isteyen Caner Erkin, İstanbul Aile Mahkemesi'ne başvuruda bulundu.

FutbolArena - Geçtiğimiz aylarda oğlu Çınar'ın annesi Asena Atalay'dan boşanarak ünlü oyuncu Şükran Ovalı ile evlenen Beşiktaş oyuncusu Caner Erkin beklenen hamleyi yaptı.

Doğan Haber Ajansı'nın haberine göre oğlu Çınar'ın velayetini almak isteyen Caner Erkin, İstanbul Aile Mahkemesi'ne başvuruda bulundu. Mill futbolcu Instagram hesabından yaptığı açıklamada Asena Atalay'ın annelik vasıflarından uzak olduğunu dile getirmiş ve velayetini almak için gerekli adımları atacağını belirtmişti.
13 SAYFALIK DİLEKÇE

Caner Erkin'in avukatı Deniz Ketenci, 13 sayfalık dilekçesinde Asena Atalay'ın müşterek evlat Çınar'a karşı velayet vazifesini yerine getiremediği iddia edildi. Dilekçe sonunda çocuğun velayetinin davalı Caner Erkin'e verilmesi istendi. Duruşma yıldız futbolcunun isteğiyle gizli celsede yapılacak.


Asena Atalay, Renkli Sayfalar'da Caner Erkin ve Şükran Ovalı'yı kıskanmadığını söyledi


Hürriyet'te yer alan habere göre; Kanal D'de yayınlanan “Renkli Sayfalar”a katılan Asena Atalay, çarpıcı açıklamalarda bulundu. Atalay, ilk olarak eski eşi Caner Erkin'in oyuncu Şükran Ovalı ile evlenmesini hazmedemediği, kıskandığı için bu tür taleplerde bulunduğu iddiasına yanıt verdi: “Biz boşandık. O 28 yaşında, ben 27. İkimizin de hayatında biri olacak tabii. Yeniden çocuğu da olabilir. O da çocuğumun kardeşi olur, bir bakıma benim çocuğumdur. Başlarına bir şey gelse, ona da ben bakarım. Neden kıskanayım, düşman olayım? Sonuçta evliliğimiz bitmişti. Sadece uyanmam biraz geç oldu. Bu saatten sonra benim için sadece Çınar'ın psikolojisi önemli. Bu arada Çınar, babasının evlendiğini bilmiyor. Boşandıktan sonra babası hiç almadı. Çok az görüyor. 1,5 ayda bir. Oysa evliyken çok düşkündü oğluna.”

Asena Atalay, talepleri nedeniyle eski eşiyle arasında esen soğuk rüzgârların dinip dinmeyeceği sorulduğunda ise şu yanıtı verdi: “Vicdanım rahat, maddi manevi hiçbir hatam yok. Bir noktada karşı tarafın vicdan yapacağına, ben ne yaptım diyeceğine eminim. Hata yaptıklarını anlayacak.” Atalay, basına yansıyan “Caner Erkin, eşi Şükran Ovalı'ya ev aldı” haberleriyle ilgili de konuştu. Bu haberlerin gerçeği yansıtmadığını belirten sunucu, “Beykoz'dan ev aldığı yalan. Süren mahkememizden dolayı tapuları falan biliyorum” dedi.

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)