comScore

Can Yaman'ın annesi kaç yaşında? Can Yaman'ın annesi Gülden Yaman kimdir? (Can Yaman'ın annesi Gülden Yaman kaç yaşında)

02 Kasım 2018, Cuma 12:21
Can Yaman'ın annesi kaç yaşında? Can Yaman'ın annesi Gülden Yaman kimdir? (Can Yaman'ın annesi Gülden Yaman kaç yaşında)

Can Yaman'ın annesi Gülden Yaman önceki gün yayınlanan videonun ardından sosyal medyada bir anda gündem oldu. Can Yaman'ın annesi Gülden Yaman hakkında merak edilen detaylar haberimizde. 

FutbolArena - Star TV'nin sevilen dizisi Erkenci Kuş'ta oyanyan Cam Yaman önceki gün annesi Güldem Yaman ile basının karşısına geçti. Can Yaman'ın annesinin şaşırtan görüntüsünün ardından Can Yaman'ın annesi merak edilmeye başlandı. Can Yaman'ın annesinin son derece şık ve dinç görünüme sahip olması sosyal medyada da Can Yaman ve annesiyle ilgili yapılan paylaşımda büyük ilgi gördü.  Erkenci Kuş'un başrol oyuncusu Can Yaman magazin programlarına annesi ile damga vurdu. Bir reklam çekiminde ortaya çıkan anne Güldem Yaman'ı görenler gözlerine inanamadı. Bir çok kişi Güldem Yaman'ı, Can Yaman'ın ablası zannetti. Instagram hesabına oğluyla olan özel paylaşımlarını koyan Can Yaman'ın annesi Güldem Yaman, pilates ile genç kız fiziğini kazanmış. Oğlu Can Yaman gibi spora düşkün olan Güldem Yaman, minyon görünümü ile de olduğundan kat be kat genç gösteriyor. 

Sosyal medyayı sallayan bu görüntünün ardından Can Yaman'ın annesi araştırılmaya ve merak edilmeye başlandı. Can Yaman'ın annesi kimdir? Can Yaman'ın annesi Gülden Yaman kimdir? Can Yaman'ın annesi Gülden Yaman kaç yaşında? Can Yaman'ın annesi Gülden Yaman  nereli? Can Yaman'ın annesi Gülden Yaman ile ilgili merak ettikleriniz haberimizin devamında. 
Gülden Yaman kimdir?
Gülden Yaman Hemşirelik Bölümünü bitirdikten sonra Paris'te Medikal Estetik alanında eğitimini tamamlayarak, İstanbul'da meslek hayatına başlamıştır. Mesleki tecrübesi ile yurtdışı ve yurtiçi eğitim seminerleri ve toplantılarına katılmakta, estetik alanında tedavi yöntemlerini yakından takip etmektedir. Antalya'da, Medikal Estetik Uygulamalar, Cilt Bakımı, Güzellik, Kozmetik ve Kişisel Bakım,Dermaroller, Bölgesel Zayıflama, Soğuk Lipoliz, Kavitasyon, Radyofrekans, Diod Ütüleme Lazer Epilasyon,İğneli Epilasyon gibi bir çok yöntemi Gülden Yaman Estetik'te sizler için uyguluyor.
 

Can Yaman kimdir?


Gönül İşleri, İnadına Aşk, Hangimiz Sevmedik ve Dolunay adlı dizilerdeki rolleriyle tanınan Türk oyuncu. Liseyi İtalyan Lisesi'nde okuyan Yaman, Yeditepe Üniversitesi'nin hukuk bölümünden 2012 yılında mezun olmuştur. Futbolcu ve teknik direktör Fuat Yaman'ın yeğenidir. Baba tarafından Arnavut kökenlidir. (Vikipedi)

YORUMLAR İÇİN TIKLAYIN>>>

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"