comScore

Can Kırıkları 1. bölüm izle - Can Kırıkları 8 Ekim ilk bölüm İZLE (Can Kırıkları 1. bölüm full tek parça İZLE)

08 Ekim 2018, Pazartesi 23:27
Can Kırıkları 1. bölüm izle - Can Kırıkları 8 Ekim ilk bölüm İZLE (Can Kırıkları 1. bölüm full tek parça İZLE)

ATV'nnin yeni dizisi Can Kırıkları başladı. Can Kırıkları 1. bölümüyle yayınlandı. Can Kırıkları dizisinin ilk bölümü olan Can Kırıkları dizisinin 1. bölümünü izlemek için gereken bilgiler haberimizde. Can Kırıkları dizisinin 1. bölümünde neler olduğuna dair öğrenmek istediklerinizi derledik. 

ATV'nin yeni dizisi Can Kırıkları 1. bölümüyle ekranlara geldi. Uzun süredir beklenen Can Kırıkları dizisinin 1. bölümü yayınlandı. Can Kırıkları dizisi 1. bölümü izleyemeyenler için Can Kırıkları dizisi ilk bölümü olan Can Kırıkları dizisinin 1. bölümünü izlemek için gerekli olan bilgilere haberimiziden ulaşabilirsiniz.  Can Kırıkları dizisinin 1. bölümünde neler oldu? Can Kırıkları dizisi 1. bölüm yayınlandı mı? Can Kırıkları dizisinin ilk bölümü olan Can Kırıkları dizisinin 1. bölümünü izlemek isteyenler için, Can Kırıkları dizisinin konusu, Can Kırıkları dizisinin oyuncu kadrosu ve Can Kırıkları disine dair tüm bilgileri derledik. 


Can Kırıkları 1. bölümde neler oldu?


Ünlü işadamı Cihan Karadağ'ın evinde gerçekleşen partide, bir genç kız terastan düşerek hayatını kaybeder. Bu şüpheli ölüm sadece basının değil, komiser Leyla ve Zeynep'in hayatlarının da orta yerine bomba gibi düşer. Leyla, yıllar önce kendisini de ölüme atan Cihan Karadağ'dan kanun yoluyla hesap sormak isterken, yolu eski dostu Zeynep'le kesişir. İki kadının birbirlerinden sakladıkları geçmiş sırları, onları yeni bir cinayetin suç ortağı yapacak ve hayatlarını geri dönülemez bir şekilde değiştirecektir.


 

Can Kırıkları dizisi konusu 


Leyla ve Zeynep… Gençlik yıllarında yakın arkadaş olan iki genç kızın hayatları travmatik bir olay sonrası ayrılır. İkisi de kendi yoluna gider ve farklı şehirlerde polis olurlar. Yıllar sonra geçmişin yaralarının tekrar deşilmesine neden olan bir cinayet davasında yeniden bir araya gelirler! Artık bir komiser olan Leyla, kendisini ölüme terk eden Cihan'ı cezalandırmak için peşine düşer. Leyla'nın açtığı kutudan, artık mutlu bir ailesi olan Zeynep'in tecavüzcüsü de çıkmıştır! Üstelik yıllar sonra girdikleri yolda, geçmişlerinden haberi olmayan amirleri Aslan'ın gözleri hep Leyla ve Zeynep'in üzerinde olacaktır. Eski aşklar depreşir, eski defterler açılır, düşmanlıklar alevlenir. Sırlar ortaya saçılır.


Can Kırıkları dizisi oyuncuları


Dizide Hande Doğandemir, Seçkin Özdemir, Funda Eryiğit, Alican Yücesoy, Özgür Çevik, Ecem Özkaya, Hazar Motan, Kemal Uçar, Ali İpin ve Demir Karahan rol alıyor.
Peki Can Kırıkları dizisi 1. bölümünü nasıl izlerim? Can Kırıkları dizisi ilk bölümü olan Can Kırıkları dizisinin 1. bölümünü izlemek isteyenler interner ortamında Can Kırıkları ilk bölüm izle, Can Kırıkları 1. bölüm izle, Can Kırıkları 1. bölüm youtube izle, Can Kırıkları 1. bölüm full tek parça izle, Can Kırıkları ilk bölüm ATV izle, Can Kırıkları 1. bölüm ATV izle şeklinde arama yapmaya başladılar. ATV'de yayınlanan Can Kırıkları dizisinin 1. bölümünü izlemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. 

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

FutbolArena Transfer Turu (14 Haziran 2019)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.