comScore

FutbolArena TV

Can Cangök: 'Hakemler bu kadar istikrarsız olmamalı'

26 Mart 2017, Pazar 18:30

Balıkesirpor Teknik Direktörü Can Cangök, “Adı üstünde hakem ama bu kadar istikrarsız olunmaz. Maça hakem tarafından girişler oldu” dedi. 
TFF 1. Lig 17. hafta erteleme karşılaşmasında Balıkesirspor deplasmanda Ümraniyespor'a 2-0 mağlup oldu. Karşılaşma sonrasında Balıkesirspor Teknik Direktörü Can Cangök, basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Cangök, Ümraniyespor'un iyi mücadele ettiğini söyleyerek, “Ümraniyespor'u tebrik ederiz. Onlarla ilgili söyleyecek bir şey yok. Hakemler her maçta maçın önüne çıkıyorlar. Çok bariz hatalar yapılıyor. 25. dakikada sağ bekin atılması gerekiyor. Hakem elini cebine götürdü ve sonrasında topa müdahale yaptı dedi. Çok küçük gibi gözüken hatalar maçı değiştiriyor. Oyuncular bana ne yapalım hocam diyor. Ben bu işlerin nasıl olacağını bilmiyorum. Hakemler tamamen karar verici. Adı üstünde hakem ama bu kadar istikrarsız olunmaz. Maça hakem tarafından girişler oldu. Hakemlerle ilgili ortak nokta bulunmuyor. Eskiden bize hocalarımız az düdük çalan hakem iyidir derdi. Şimdi oyun çileden çıkıyor. Oyunu anlatmak zorlaşıyor" şeklinde konuştu.

Balıkesirspor Videoları