comScore

Balıkesirspor Balıkesirspor

Can Cangök: ''Hakemler itirazlardan etkileniyor''

06 Aralık 2016, Salı 12:29
Can Cangök: ''Hakemler itirazlardan etkileniyor''

Balıkesirspor Teknik Direktörü Can Cangök "Hakemler itirazlardan etkileniyor. Hangi takım daha çok itiraz ediyorsa ona cephe alıyorlarmış gibi oluyor ya da bir hatayı başka bir hatayla kapatma yoluna gidiyorlar" dedi.

FutbolArena - TFF 1. Lig'de mücadele eden Balıkesirspor'un teknik direktörlük koltuğunda oturan Can Cangök açıklamalarda bulundu.

Boluspor ile oynayacakları karşılaşma öncesinde konuşan Can Cangök "Her maçta olduğu gibi Boluspor maçında da 3 puan için çıkacağız." dedi.
Takımda eksiklerin bulunduğunu belirten Can Cangök "Oğuz'un sakatlık durumu perşembe gününden sonra belli olacak. Defanstaki sıkıntıyı bir şekilde çözmek durumundayız. Karar vermek için Oğuz'un durumunu bekliyoruz. Her maçta olduğu gibi Boluspor maçında da 3 puan için çıkacağız." ifadelerini kullandı.

Kendilerine karşı üst üste hatalar yapılmaya başlandığını ifade eden Can Cangök şu ifadeleri kullandı:

"Ben göreve başlayalı 6 hafta oldu. 6 hafta boyunca spor yorumcularının dile getirdiğine göre 9 puanımız gitmiş. Bunları mazeret olarak söylemiyoruz ama hakemler can alıcı hatalar yapmaya başladı. Bu hatalar kulüplerin geleceğiyle ilgili bir sürü hasara yol açıyor. Maçların daha adil bir şekilde yönetilmesini istiyoruz. Hakemler itirazlardan etkileniyorlar. Hangi takım daha çok itiraz ediyorsa ona cephe alıyorlarmış gibi oluyor, ya da bir hatayı başka bir hatayla kapatma yoluna gidiyorlar. Altınordu maçında 3 puanı alsaydık bugün daha iyi bir yerde olacaktık. Balıkesirspor adına en güzelini yapmaya çalışacağız."

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)