comScore

Çağlar Söyüncü'ye yeni sözleşme! "Uzun yıllar kalmalı"

12 Aralık 2019, Perşembe 20:13
Çağlar Söyüncü'ye yeni sözleşme!

Leicester City'de menajer Brendan Rodgers, Çağlar Söyüncü'nün geleceği hakkında konuştu. 

FutbolArena Dış Haberler - Leicester City, başarılı bir performans sergileyen Çağlar Söyüncü'nün sözleşmesini uzatmaya hazırlanıyor. 

Leicester City menajeri Brendan Rodgers ise Ocak ayındaki transfer iddiaları hakkında konuştu. 
"AYRILMASINI İSTEDİĞİMİZ FUTBOLCU YOK"

Gelişime müsait ve heyecan veren bir takımız. Ocak'ta ayrılmasını istediğimiz futbolcu yok. İyi olduğunuz zaman transfer dedikoduları her zaman çıkar. Maddison da bunlardan biri. Mükemmel bir futbolcu. Sezona çok iyi başladı. Parlak bir genç futbolcu. Parlak bir geleceğe sahip. 

"ÇAĞLAR'A YENİ SÖZLEŞME"

Maddison, Chilwell ve Çağlar Söyüncü transfer iddialarıyla ilgili gelen soruya yanıt veren Brendan Rodgers, "Ocak'ta hiçbir futbolcunun ayrılmasını istemiyoruz. Çok iyi bir uyumumuz var. Çağlar da bunlardan birisi. Yeni bir sözleşme yapılması yönünde görüşmelerin olduğunu biliyorum." dedi. 

Öte andan Daily Mail'in haberine göre, Leicester City yönetimi de Çağlar Söyüncü'ye yeni bir sözleşme sunmaya hazırlanıyor. Milli futbolcunun performansından son derece memnun olan Brendan Rodgers da Çağlar'ın takımda kalmasını ve uzun yıllar bu takımın formasını giyecek kapasite ve yetenekte olduğu yönünde rapor verdi. 

Dünyadan Futbol Haberleri FutbolArena'da!


Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)