comScore
1 / 15

Çağıl Özge Özkul, GSTV'den beIN Sports'a transfer oldu

Çağıl Özge Özkul, GSTV'den beIN Sports'a transfer oldu
FutbolArena - GSTV’de sunuculuk yapan Çağıl Özge Özkul, beIN Sports’a transfer oldu. 2012 yılında düzenlenen Miss Turkey Güzellik yarışmasında 2. olan 27 yaşındaki  Çağıl Özge Özkul, sosyal medya hesabından eski adı Lig TV olan beIN Sports’a transfer olduğunu duyurdu.
 

Lig TV’nin adı beIN Sports oldu


Digitürk platformunda yer alan Lig TV’nin adı değiştirildi. beIN Sports’un satın aldığı platformda yer alan Lig TV kanallarının ismi de beIN Sports olarak değiştirildi. Film, dizi, yemek ve belgesel kanalları da beIN ana markası altında birleşecek

Digiturk tüm bu yenilikleri geniş bir izleyici kitlesi ile paylaşmak amacıyla 13 Ocak Cuma gecesinden başlayarak 16 Ocak Pazartesi günü sonuna kadar film, dizi, tüm Süper Lig ve Spor Extra paket içeriklerini tüm üyeleri için ücretsiz olarak sunacak.
 

Çağıl Özge Özkul kimdir? 


1988 Ankara doğumlu olan Çağıl Özge Özkul, Ankara Atılım Üniversitesi İktisat bölümü mezunu. Burslu olarak okulunu tamamlayan ve bölümünü ikinci olarak başarılı bir şekilde tamamlayan Çağıl Özge Özkul, İngilizce ve İspanyolca dillerini iyi seviyede biliyor.

Babası emekli memur olan Çağıl Özge Özkul’un abisi eski basketbolcu. 2012 yılında Miss Turkey güzellik yarışmasına katılan Çağıl Özge Özkul, yarışmada 2. olarak adından söz ettirdi. Ardından GS TV’de sunucu olarak işe başlayan Çağıl Özge Özkul, beIN Sports’a transfer oldu. 

Çağıl Özge Özkul, bir süredir ilişki yaşadığı Sinan Öztürk ile İzmir’de yaptıkları bir kır düğünüyle evlendi.