comScore

Çağatay Ulusoy veda mı etti? Çağatay Ulusoy hapis mi yatacak? (Çağatay Ulusoy son dakika! Çağatay Ulusoy kimdir, nereli?)

21 Mayıs 2018, Pazartesi 12:49
Çağatay Ulusoy veda mı etti? Çağatay Ulusoy hapis mi yatacak? (Çağatay Ulusoy son dakika! Çağatay Ulusoy kimdir, nereli?)

Çağatay Ulusoy'un uyuşturucu davasının ardından sosyal medyada Çağatay Ulusoy'un kaç yıl hapis yatacağını merak edenler için yine internet ortamında dolaşan Çağatay Ulusoy veda videoları doğru mu? sorularına yanıt arandı. Peki Çağatay Ulusoy veda nedir? Çağatay Ulusoy gerçekten veda etti mi? Çağatay Ulusoy kaç yıl hapis yatacak? Tüm bu soruların yanıtları haberimizde. 

FutbolArena - Ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy'un uyuşturucu davası ne oldu? Çağatay Ulusoy uyuşturucu davasında ne karar çıktı? Çağatay Ulusoy hapis mi yatacak? Tüm bu sorulara yanıt arayan Çağatay Ulusoy hayranları aynı zamanda 21 Mayıs 2018 Pazartesi günü sosyal medyada Çağatay Ulusoy veda ve Çağatay Ulusoy veda mı etti? diye merak etmeye başladı. Uyuşturucu ticareti yapmak" suçundan çeşitli hapis cezalarına çarptırılan oyuncular Gizem Karaca, Çağatay Ulusoy, Yusuf Akgün ile müzisyen Cenk Eren ve menajer Selin Boronkay, karara itiraz edecek.


Çağatay Ulusoy veda son dakika haberleri


Bu gelişmelerin ardından internet ortamı ve sosyal medyada Çağatay Ulusoy hapis cezası mı alacak diye arama yapanların merak ettiği bir diğer konu da Çağatay Ulusoy veda! Çağatay Ulusoy veda nedir? Çağatay Ulusoy'un hapis yatacak olmasından dolayı Çağatay Ulusoy veda etti iddiaları ise 21 Mayıs 2018 Pazartesi günü itibariyle gerçeği yansıtmayan bir gelişme olarak göze çarpıyor. Çağatay Ulusoy veda araması yapanlar için Çağatay Ulusoy veda mı etti? görüntü videolarında Çağatay Ulusoy'un 1 yıl önce Netfilix'te başlayacak olan yeni dizisinin duyurusuna rastladı. 

Öte yandan Gazete Habertürk'ten Veli Sarıboğa'nın haberine göre; Cenk Eren ile Çağatay Ulusoy'un avukatı Şeyda Yıldırım da mahkemenin kararına itiraz edeceklerini söyledi. Yıldırım, mahkemenin gerekçeli kararını açıklamasından sonra karara yaptıkları itiraz üzerine dava dosyasının İstanbul Bölge İstinaf Mahkemesi'ne gönderileceğini ifade etti. 5 yıla kadar hapis cezaları istinaf mahkemelerince inceleniyor. 5 yılı geçen suçlar ise istinafın vereceği kararın temyiz edilmesi durumunda Yargıtay'a da gönderiliyor.

 

Çağatay Ulusoy kimdir?


Annesi Bosna kökenli olan Çağatay Ulusoy, 3 Eylül 1990 tarihinde dünyaya geldi. Üniversite eğitimini İstanbul Üniversitesi Orman Fakültesi Sulama Sistemleri Bölümünde tamamladı.Vahide Perçin ve Altan Gördüm'ün sahibi olduğu sanat okulunda oyunculuk dersleri aldı. 2011 yapımı "Adını Feriha Koydum" adlı dizide Emir Sarrafoğlu'na hayat verdi. Hazal Kaya ile başrolü paylaştığı bu dizi uzun süre adından söz ettirdi. Diziye devam ederken 2011 yılında "Anadolu Kartalları" filminde de başrol oynamış, filmde Üsteğmen Ahmet Onur karakterini canlandırdı ve bu rolüyle de büyük beğeni topladı. Bir dönem aşk yaşadığı Serenay Sarıkaya ile Medcezir dizisinde başrolü paylaştı. Çağatay Ulusoy ayrıca ilk reklam filmini Türkiye piyasasında aktif satışına devam eden bir Jean firmasında gerçekleştirmiş ve 2016 yılı itibariyle o markanın yüzü oldu.Bir çok dizi ve film projesinde yer alan Çağatay Ulusoy son olarak Show TV ekranlarında yayınlanan İçerde dizisinde Sarp karakterini canlandırdı. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"