comScore

Çağatay Ulusoy hapse mi girecek? Çağatay Ulusoy kaç yıl hapis cezası aldı? Çağatay Ulusoy'a ne oldu? (Çağatay Ulusoy kimdir?)

16 Mayıs 2018, Çarşamba 18:08
Çağatay Ulusoy hapse mi girecek? Çağatay Ulusoy kaç yıl hapis cezası aldı? Çağatay Ulusoy'a ne oldu? (Çağatay Ulusoy kimdir?)

Çağatay Ulusoy'a şok! Ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy hakkında 2013'te başlatılan uyuşturucu temin etme suçundan davasının ardından Çağatay Ulusoy ve Çağatay Ulusoy hayranlarını üzecek bir karar çıktı. Çağatay Ulusoy'a hapis cezası mı çıktı? Çağatay Ulusoy hapis mi yatacak? Çağatay Ulusoy'a kaç yıl hapis cezası çıktı? Türkiye'nin bir anda gündemine oturan bu davanın ardından Çağatay Ulusoy'a dair son dakika gelişmelerine haberimizin devamından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena - Çağatay Ulusoy hapise mi girecek? Çağatay Ulusoy hapis cezası mı aldı? Çağatay Ulusoy uyuşturucu mu kullanıyor ve en önemlisi Çağatay Ulusoy uyuşturucu ticareti mi yapıyor? Gündemi sarsan bu gelişmenin ardından kamuoyu ve Çağatay Ulusoy hayranları internet ortamında bu sorulara yanıtladı. İstanbul 18. Ağır Ceza Mahkemesi'nde yapılan karar duruşmasına Çağatay Ulusoy ile birlikte Cenk Eren ve Gizem Karaca'yı avukatları teslim etti. Duruşmanın ardından ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy'la birlikte Gizem Karaca, Yusuf Hasan Akgün, Hüseyin Orçun Benli, DJ Nuri Kösem ve menajer Ayşe Selin Borankay hakkında hapis cezası çıktı. Peki Çağatay Ulusoy hapis mi yatacak? Çağatay Ulusoy'un uyuşturucu ticareti yapmasından dolayı mahkeme, hakkında ne kadar verdi?

Çağatay Ulusoy'la ilgili son dakika mahkemeden gelen karar bir anda Çağatay Ulusoy'un twitter'da en çok konuşulan isimler arasına girmesine neden oldu. Çağatay Ulusoy'un geçmişteki uyuşturucu davasından tutuksuz olarak yargılanması kararı çıkmıştı. Bunun yanı sıra İstanbul 18. Ağır Ceza Mahkeme'sinin verdiği karar öncelikle İstinaf ve Bölge Adliye Mahkemeleri'ne gidecek. İstinaf ve Bölge Adliye Mahkemeleri'nin verilen cezaları onaması halinde karar kesinleşmiş olacak ve sanıklar cezalarını çekmek üzere hapse girecek. 
Peki Çağatay Ulusoy hakkında neden hapis cezası çıktı? Çağatay Ulusoy'un Medcezir dizisinde oynadığı dönemde, 2013 yılında uyuşturucu temin etmek gerekçesi nedeniyle gözaltına alınmıştı. Çağatay Ulusoy ile birlikte Gizem Karaca da bu iddiaları reddederek, sadece kullanıcı olduklarını söylemişti. Çağatay Ulusoy o dönem yaptığı savunmasında, "Bizim camiada birçok kişi esrar içiyor. O dönemde Emir'in Yolu dizisinde oynuyordum. Psikolojik ve ruhen sıkıntılı bir dönemdeydim. Daha fazla içmeye başladım, kimseye uyuşturucu temin etmedim." diye konuşmuştu. 

Son olarak Çağatay Ulusoy hayranları gelen bu kötü haberin Çağatay Ulusoy'un geleceğini merak etmeye başladı. Aynı zamanda Çağatay Ulusoy'un twitter'da trend topic olmasının ardından Çağatay Ulusoy kimdir, kaç yaşında, nereli? sorularının cevaplarını aramaya başladı. Çağatay Ulusoy'a dair son dakika gelişmeleri ve Çağatay Ulusoy hakkında bilmeniz gerekenlere haberimizin devamından ulaşabilirsiniz. 


 

Çağatay Ulusoy kimdir?


23 Eylül 1990 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelen Çağatay Ulusoy, 2010 yılında katıldığı Best Model Of Turkey isimli yarışmada birinci olmuştur. İstanbul Üniversitesi Orman Fakültesinde üniversite eğitimine başlayan Çağatay Ulusoy aynı zamanda Ayla Algan'dan oyunculuk dersleri almaya başlamıştır. Çağatay Ulusoy, "Adını Feriha Koydum", Emir'in yolu ve Medcezir dizilerinden sonra son olarak Show TV'de yayınlanan İçerde dizisinde rol almıştı. 

ABD'DEKİ EVİ

Çağatay Ulusoy öte yandan geçtiğimiz günlerde yurt dışında ABD'de oyunculuk dersleri almıştı. İngilizce'nin yanı sıra dünyaca ünlü yıldızlarla çalışan oyuncu koçu Lori Lively'den ileri oyunculuk dersi alan Ulusoy, kalacağı ev için de servet harcadı. Sabah'ın haberine göre, Los Angeles'ta aylık kirası 35 bin dolarlık (yaklaşık 135 bin TL) 3 oda 1 salon havuzlu dubleks villa kiralayan ünlü oyuncu, 4 aylık kirayı da peşin ödedi. Hollywood starı olmak için büyük bir özveriyle çalışan Çağatay Ulusoy'un cebinden sadece konaklama için toplam 150 bin dolar (580 bin TL) çıktığı öğrenildi.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"