comScore

Büyük ikramiye hangi rakama çıktı? Milli Piyango bilet sorgulama, İkramiye sorgulama

01 Ocak 2019, Salı 10:00
Büyük ikramiye hangi rakama çıktı? Milli Piyango bilet sorgulama, İkramiye sorgulama

Milli Piyango bilet sorgulama, Milli Piyango ikramiye sorgulama ekranına ulaşmak istiyorsanız haberimize göz atmanız yeterli olacaktır.

Milli Piyango ikramiye sorgulama. Dün çekişen büyük ikramiye sonrasında bilet alan milyonlarca vatandaşımız büyük ikramiyeye isabet eden biletin arıyor. Milli Piyango bilet sorgulama ekranına ulaşarak aldıkları bilete tutan ikramiyeyi öğrenmek isteyen vatandaşlarımız http://www.mpi.gov.tr internet sitesine girerek bilet numaraları ve çekiliş tarihinden sonra biletlerine vuran ikramiyeye göz atıyor. Milli Piyango bilet sorgulama, Milli Piyango büyük ikramiye hangi bilete çıktı? Milli Piyango ikramiye sorgulama ekranı için haberimize göz atmanız yeterli olacaktır.


Büyük ikramiye kime çıktı? Milli Piyango hangi bilete çıktı?


Milli Piyango İdaresi Başkanlığı'nca çekilen 31.12.2018 tarihli büyük ikramiyeye isabet eden bilet belli oldu. 70 milyon TL ve diğer büyük ikramiyelerin çıktığı biletleri merak eden vatandaşlar dün akşam Milli Piyango İkramiye sorgulama ve Milli Piyango bilet sorgulama ekranına ulaşmaya çalıştı. Ancak yaşanan yoğunluk nedeni ile vatandaşlar bir süre Milli Piyango bilet sorgu ekranına ulaşamadı. İlerleyen dakikalarda site üzerindeki yoğunluk gittikten sonra biletlerine çıkan ikramiyeyi merak eden vatandaşlar Milli Piyango bilet sorgulaması araması yaparak biletlerine çıkan ikramiyeye bakabildi.

BİLET İSTANBUL'A AİT
70 milyon TL tutarındaki büyük ikramiye 7615536 numaralı bilete çıktı. 7615536 numaralı biletin İstanbul'dan alındığı ve tam bilet olduğu öğrendildi. Diğer ikramiye rakamlarına ulaşmak istiyorsanız aşşağıda yer alan linke tıklamanız yeterli olacaktır.

Milli Piyango İdaresince gerçekleştirilen çekilişte amortiler `4` ve `9` numaralı biletler olarak belirlendi. 7 milyon liralık ikramiye `9915188` numaralı çeyrek biletin sahibine çıkarken, 70 milyon liralık büyük ödül `7615536` numaralı biletin sahibine gitti. Büyük ikramiyenin uzun yıllar sonra ilk kez tam bilete çıktığı ve bu biletin İstanbul`da satıldığı öğrenildi.
 

MİLLİ PİYANGO BİLET SORGULAMA

FutbolArenaakşam haberleri turu (20 Mayıs 2019)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.