comScore

Galatasaray Galatasaray

Büyük iddia!

21 Şubat 2014, Cuma 02:10

Ara dönemde Galatasaray'ın ilk transferi olan Hajroviç nasıl alındı. Aysal'ın yakın çevresi bu transferin öyküsünü anlatıyor.

FutbolArena Özel - Galatasaray'da ara dönem transferleri tartışılırken, Hajroviç'i Ünal Aysal'ın aldırdığı dilden dile dolanıyordu. Ve bu transferin perde arkası yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı. 
 
İddiaya göre İsviçre'de iş gezisi sırasında Hajroviç'in görüntüleri izletildi, Ünal Aysal da "Tamam" dedi.
 
İsviçre'de Grasshoppers forması giyen Izet Hajroviç, Galatasaray'ın ilk transferi oldu. Aslında Hajroviç'in transferi futbol kamuoyu için sürpriz olmuştu. Çünkü onun adı ilk kez Galatasaray'la anlaştığında duyuldu! Boşnak futbolcu imzayı attığında kulüp yetkilileri transferi Mancini'nin yaptırdığını söylese de genç futbolcunun nasıl alındığı hep merak edildi.
 
AYSAL'IN YAKIN ÇEVRESİ BUNU KONUŞUYOR
Hajroviç'in transferi için Ünal Aysal'ın yakın çevresinde transferin perde arkası şöyle anlatılıyor: "İsviçre'ye iş gezisi için giden Ünal Aysal'a bir yemek sırasında Hajroviç'in ismi söylendi ve görüntüleri izletildi. Oyuncuya olur veren Aysal transferde başrol oynadı. İstanbul'a geldiğinde de 'süper bir futbolcu' aldım diyerek transferin bitirilmesi için yetkililere talimat verdi."

FutbolArena akşam haberleri turu (21 Eylül 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.