comScore

Büşra Develi kimdir, kaç yaşında? Burak Deniz kimdir?

30 Haziran 2018, Cumartesi 15:37
Büşra Develi kimdir, kaç yaşında? Burak Deniz kimdir?

Büşra Develi kimdir? Büşra Develi hangi dizi ve sinemalarda rol aldı? Büşra Develi kaç yaşında? Büşra Develi ile ilgili tüm bilinmeyenleri sizler için derledik. 

FutbolArena - Büşra Develi kimdir? Büşre Develi kaç yaşında? Büşra Develi nereli? Büşra Develi ile ilgili Google'da aranan tüm soruları sizler için derledik. İşte Büşra Develi'nin bilinmeyenleri.


Büşra Develi kimdir? Büşra Develi kaç yaşında?


Büşra Develi 25 Ağustos ayında 1993 yılında İzmir'te dünyaya geldi. 4 kardeş olan Büşra Develi ilk okul eğitimini İzmit'te gerçekleştirdi. Ailesi ile birlikte Antalya'ya taşınan Büşra Develi orta ve Lise eğitimlerini Antalya'da tamamladı.

Daha sonra hayali olan oyunculuk için İstanbul'un yolunu tutan Büşra Develi Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Ana Sanat Dalı bölümünde ön lisans almaya başladı.
1,80 boyunca olan Büşra Develi 55 kilo. Büşra Develi oynadığı bir çok sinema ve dizilerde yüz binlerce izleyici kitlesini kendisine hayran bırakmıştır. İşte Büşra Develi'nin oynadığı dizi ve filmler; Fİ, Ayla, Tatlı İntikam, Tatlı Küçük Yalancılar

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)