comScore

Business Cup Futbol Liginin 2016-17 Sezonu Başlıyor!

12 Ekim 2016, Çarşamba 13:50
Business Cup Futbol Liginin 2016-17 Sezonu Başlıyor!

Türkiye'nin en büyük şirketler arası futbol ligi Business Cup heyecanı yeniden başlıyor. 16 Ekim -18 Aralık tarihleri arasında İstanbul, Ankara, İzmir, Adana ve Konya'da düzenlenecek Business Cup 2016 Sezonu, bu hafta yapılacak kura çekimleri ile start alacak.

Şirketlerin futboldaki zirvesi Business Cup heyecanı yeniden başlıyor. İstanbul, Ankara, İzmir,Konya ve Adana'daki şirket takımlarının katılımı ile düzenlenecek olan Business Cup'ta ilk santra 16 Ekim pazar günü yapılırken, 5 ilden 110 şirket, illerinin en iyi şirket futbol takımı olmak için 2 ay boyunca kıyasıya rekabet yaşayacaklar.

Şampiyon Avrupa'ya! 
İl şampiyonlarının Haziran ayında konuk edilecekleri Antalya'da düzenlenecek Türkiye Finallerinin sonunda ise Türkiye'nin en iyi şirket futbol takımı belirlenecek. Türkiye Şampiyonu olacak takım, İtalya'da özel olarak üretilen 1 metre boyundaki el yapımı Business Cup 2016-2017 Sezonu Şampiyonluk Kupası'nın sahibi olmanın yanı sıra ülkemizi Maribor'da düzenlenecek olan Avrupa Halı Saha Şampiyonlar Liginde temsil etme hakkı kazanacak.

Maçlar Canlı Yayında!

Özellikle telekomunikasyon, bankacılık, gıda, sigorta, otomotiv, yazılım ve ulaştırma sektörünün lideri konumundaki katılımcı şirketlerin, en az 2 aylık sigortalı çalışanlarını oynatabildikleri Business Cup'ın her maç www.businesscup.com.tr adresinde canlı olarak yayınlanırken, maçların ilginç kareleri, Hd kalitede geniş özeti, oyuncuların istatistikleri ile maç öncesi ve sonrası basın toplantıları da aynı adreste kullanıcılara sunulacak.

Kuralarda Ünlü Konuklar

12 Ekim'de İzmir ve Ankara, 13 Ekim'de İstanbul ve 25 Ekim'de Konya ve Adana'da Mehmet Demirkol(gazeteci), Serdar Ali Çelikler(gazeteci), Kenan Başaran(gazeteci), Sabri Ugan(spiker), Ender Yurtgüven(Osmanlıspor Genel Menajeri), Bülent Yavuz(eski MHK Başkanı), Deniz Çoban(eski hakem), Hüseyin Eryüksel(Altınordu Teknik Direktörü), Ümit Kayıhan(antrenör), Soner Tolungüç(Karşıyaka Teknik Direktörü), Yunus Yıldırım(Eski FIFA kokartlı hakem) gibi ünlü futbol adamlarının katılımıyla organize edilecek kura çekimleri ile katılımcılar eşleşme heyecanlı yaşayacaklar.

FutbolArena akşam haberleri (17 Ağustos 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.