comScore

Business Cup 2016-17 Sezonu İzmir Kuraları Çekildi!

13 Ekim 2016, Perşembe 15:22
Business Cup 2016-17 Sezonu İzmir Kuraları Çekildi!

Şirketlerin futboldaki zirvesi Business Cup heyecanı yeniden başlıyor. 16 Ekim – 18 Aralık tarihleri arasında İstanbul, Ankara, İzmir, Adana ve Konya'da düzenlenecek Business Cup 2016-2017 Sezonu Güz Ligi İzmir kura çekimleri birbirinden ünlü isimlerin katılımıyla yapıldı.

Şirketlerin futboldaki zirvesi Business Cup heyecanı yeniden başlıyor.İstanbul, Ankara, İzmir, Konya ve Adana'nın da katılımı ile düzenlenecek olan Business Cup kura çekimleri gerçekleşti. Kura çekimine İzmir'de Teknik Direktör Ümit Kayıhan ve Hakem Yunus Yıldırım katıldı. 

Grupların belirlenmesiyle birlikte 16 Ekim'den itibaren 9 haftalık serüvenle başlayacak. 7 Aralık'ta il şampiyonlarının belirleneceği final maçlarıyla heyecan son bulacak. 2017 Haziran ayında ise 2016-17 Sezonu Bahar ve Güz Ligi il şampiyonları Antalya'da buluşarak İtalya'da üretilen özel Türkiye kupası için mücadele edecekler. 
Kuraların ardından Business Cup 2016 Güz Dönemi İzmir Grupları aşağıdaki gibi oluştu:

A Grubu: Norm Group - MSC - Çetmen - Lodos Teknik - Dönmez Debriyaj

B Grubu: CMS Jant - MNG Kargo - Folkart - MKE - AKG Grubu

C Grubu: JTI - Pfw Havacılık - Havatek - Renksan Boya - Lupamat - 3 Men Mekanik

D Grubu: Lisi Aerospace - TPI - Baylan Su Sayaçları - Bakioğlu Holding - Volt Elektrik

Şampiyon Avrupa'ya! 

İl şampiyonlarının Haziran ayında konuk edilecekleri Antalya'da düzenlenecek Türkiye Finallerinin sonunda ise Türkiye'nin en iyi şirket futbol takımı belirlenecek. Türkiye Şampiyonu olacak takım, İtalya'da özel olarak üretilen 1 metre boyundaki el yapımı Business Cup 2016-2017 Sezonu Şampiyonluk Kupası'nın sahibi olmanın yanı sıra ülkemizi Maribor'da düzenlenecek olan Avrupa Halı Saha Şampiyonlar Liginde temsil etme hakkı kazanacak.

FutbolArena akşam haberleri turu (14 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.