comScore

Buse Varol kimdir, kaç yaşında? Alişan Buse Varol kınası İZLE

06 Mayıs 2018, Pazar 12:55
Buse Varol kimdir, kaç yaşında? Alişan Buse Varol kınası İZLE

Alişan Buse Varol kınasını izle! Şarkıcı Alişan ile oyuncu Buse Varol evleniyor. Alişan Buse Varol kına görüntüleri izlemek için haberimizi okuyabilirsiniz. Alişan kimdir, kaç yaşında? Buse Varol kimdir, kaç yaşında, ne iş yapıyor? Alişan Buse Varol haberlerini derledik.

Alişan Buse Varol ile hayatını birleştiriyor. Şarkıcı Alişan rol aldığı diziden arkadaşı Buse Varol ile dünya evine giriyor. Alişan Buse Varol kına gecesinden ilk görüntüler sosyal medyada yayınlandı. Alişan Buse Varol düğünü ne zaman? Alişan Buse Varol ile nasıl tanıştı? Buse Varol kimdir? Alişan Buse Varol hangi dizide rol aldı? Buse Varol'un hayatı, Buse Varol hangi okuldan mezun? Alişan Buse Varol ilişkisi ne zaman başladı?
 

Alişan Buse Varol kına gecesi görüntüleri İZLE


Şarkıcı Alişan uzun süredir evlilik haberleriyle gündeme geliyordu. Alişan son olarak gönlünü rol aldığı diziden arkadaşı Buse Varol'a kaptırdı. Alişan Buse Varol ile "Abdülhamid" dizisinin setinde tanıştı. Alişan dizi setinde evlilik teklif ettiği Buse Varol ile bu akşam (6 Mayıs Pazar 2018) evlenecek. 


 

Buse Varol kimdir, kaç yaşında? Buse Varol ne iş yapıyor? Buse Varol nereli?


Buse Varol 1990 Manisa doğumlu. Buse Varol eğitim hayatında Üniversite'yi Öğretmenlik Bölümü okuyarak tamamladı. Bir süre dershanelerde öğretmenlik yapan Buse Varol'un liseye giden bir erkek kardeşi vardır. 2012 yılında Miss Turkey güzellik yarışmasına katılan ve bundan sonra kısa süre modellik yapan Buse Varol ardından oyunculuk eğitimleri aldı. 
 

Buse Varol hangi dizilerde oynadı? Buse Varol'un dizileri


Buse Varol'un rol aldığı diziler şu şekilde:
Tozlu Yollar (Şerife)
Arka Sokaklar (Yasemin)
Sevda Kuşun Kanadında
Kış Güneşi
Şehrin Melekleri
 

Buse Varol göz rengi? Buse Varol boyu, kilosu? Buse Varol Instagram


Bu Varol 1,74 boyunda ve 56 kilodur. Buse Varol'un saç rengi kumran, göz rengi ise mavi. 

Buse Varol Ínstagram hesabından yaptığı paylaşımlarla da dikkat çekiyor.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"