comScore

Bursaspor Bursaspor

Bursaspor'dan flaş Fatih Terim açıklaması: 'Bursa'ya gelin dedim'

26 Ocak 2017, Perşembe 15:18
Bursaspor'dan flaş Fatih Terim açıklaması: 'Bursa'ya gelin dedim'

Bursaspor ikinci başkanı Ali Ademoğlu hoca arayışları konusunda bilgi verirken, Fatih Terim ile ilgili olan hayalinden de bahsetti. 

FutbolArena - Bursaspor ikinci başkanı Ali Ademoğlu, teknik direktör konusunda açıklamalarda bulunurken Fatih Terim'le yaptığı görüşmeyi de samimi bir dille anlattı. 


Bursaspor Fatih Terim'e teknik direktörlük için teklifte bulundu


Fatih Terim'in bir gün Bursaspor'un başına geçeceğini umduğunu ve bunun bir hayal olmadığını dile getiren Ali Ademoğlu, yeni teknik direktör konusunda Tayfun Korkut'un bir adım önde olduğunu söyledi. Radyospor'a konuşan Ali Ademoğlu'nun açıklamaları şu şekilde:

"BAŞKANIMIZ TAYFUN KORKUT İLE GÖRÜŞMEYE GİTTİ"
Sayın başkanımız Almanya'ya gitti. Tayfun Korkut ile bir görüşme yaptı ve karar verecek. Konuyla ilgili net bilgileri kendisi verecek. En son gece görüştük. Saat 07:00'den bu yana görüşmedim. Muhakkak hayırlı haber gelir."

"FARKLI CEPHELERDEN ÇALIŞIYORUZ"

"Tayfun Korkut'un birçok nedeni var. Şu anda aktif bir ligi oynuyoruz ve ikinci yarıya başladık. Bir anda olağanüstü hal gibi pozisyon oluştu. En doğru kararı vermek için çalışıyoruz. Hepimiz ayrı cephede çalışıyoruz. Bir arkadaşımız Bakü'ye, bir arkadaşımız İzmir'e,. 

"FATİH TERİM'E 'BURSASPOR'A GELİN HOCAM' DEDİM"

"Fatih Terim ile konuştuk. Ben Milli takımın teknik direktörüyüm dedi. Kulüplerin ne meselesi varsa yapabileceğimiz her şeyi yapmaya hazırız dedi. Ben de cesaretlendim sonra. Sevgili hocam Bursaspor'a gelin dedim. Onun Bursaspor sevgisini bildiğim için onun samimiyetine inandım. Kendisi şu anda Milli takımdaki sorunlarla ilgilendiğini söyledi.

"FATİH TERİM HAYAL DEĞİL"

Bursaspor şampiyon bir takım sonuçta. Fatih Terim de şampiyon bir teknik direktör. Fatih Terim'in, Bursaspor'u çalıştırmasını hayal olarak görmüyorum.  

"KİMSE KISKANMASIN"

"Bizim kentimiz taraftarımız sporla birebir yaşayan bir kent. Kimse kıskanmasın yani. Ben bunu hayal olarak görmüyorum. Bursaspor alt yapısıyla örnek bir kulüp. Bugün hangi takıma gitseniz Bursaspor alt yapısından oyuncusu vardır. Ben bir gün Fatih Terim'in Bursaspor'a geleceğini ve tecrübelerini Bursaspor'da paylaşacağına inanıyorum. Bu benim düşüncem ve hayal olduğunu zannetmiyorum. 

Selen Yakıcı İle Top 5 (27 Ekim 2020)