comScore

Bursaspor Bursaspor

Bursaspor'dan Aatif ve Yasin Öztekin transferi açıklaması

24 Ocak 2017, Salı 23:53
Bursaspor'dan Aatif ve Yasin Öztekin transferi açıklaması

Bursaspor Aatif Chahechouhe ve Yasin Öztekin'i transfer edecek mi? Ali Ademoğlu açıkladı.

FutbolArena - Bursaspor İkinci Başkanı Ali Ademoğlu, Aatif Chahechouhe ve Yasin Öztekin transferleri hakkında açıklamalarda bulundu.
 

Bursaspor Aatif Chahechouhe ve Yasin Öztekin'i transfer edecek mi?


Radyospor'a konuşan Ali Ademoğlu, “Aatif konusunda Aziz Yıldırım henüz dönüş yapmadı. Yasin Öztekin konusu ise bizden kaynaklanmıyor. Galatasaray'ın politikası her geçen gün değişebiliyor. Biz karışamayız. Bu iki oyuncunun transferi halen mümkün. Bursaspor'a faydalı oyuncular almak istiyoruz. Çalışmalar devam ediyor. Bizim ataklarımız var, bekliyoruz. Son güne kadar transfer çalışması devam edecek. Hocamız geldiğinde de düşüncesini almak lazım. Hoca gelirse, eksik var mı yok mu değerlendirilir. Bize öneride bulunabilir. Bursaspor'un menfaatine gelen neyse onu yapmak istiyoruz. Taraftarlarımıza verdikleri destekten ötürü teşekkür ediyorum.” diye konuştu.
 

Bursaspor Prosinecki ile anlaştı mı?


Azerbaycan milli takımı Prosinecki ile görüşme halinde olduklarını anlatan Ademoğlu, ”Azerbaycan Federasyonu ile iyi ilişkilerimiz var. Onların da mağdur olmasını istemiyoruz. Orada ortak nokta aranıyor. Şu anda yemek yiyorlar. Bekliyoruz. Ümraniye ve Başakşehir maçı var. Bizim için her dakika önemli. Prosinecki ile ilgili bir sonuç alınır diye umuyoruz. Hocanın bizi istemesi umutlu olmamız için yeterli bir neden. Türkiye deneyimi var, iyi bir isim. İşimiz, Azerbaycan Federasyonu'nun vereceği karara kaldı. Çok iyi bir adam. Daha önceden de tanıyorum. Şartların iki tarafı da mutlu etmesi gerekir. Onunla uğraşıyoruz.” ifadelerini kullandı.
 

Bursaspor'dan Mustafa Denizli ve Samet Aybaba açıklaması


Mustafa Denizli ve Samet Aybaba iddialarına cevap veren Ademoğlu, ”Mustafa Denizli bir duayen. Başarılarla dolu bir kariyeri var. Samet Aybaba'nın gençlere verdiği önemi biliyoruz. Fakat, bu iş zamanlama meselesi. Biz hazırlıksız yakalandık. Hamza hoca konusunda hazırlıklı değildik. Daha sonra ise hemen görüşmelere başladık. Devamlı, en doğruyu yapmak için uğraşıyoruz. Hata yapma lüksümüz yok.” dedi.

FutbolArena Haber Turu (28 Ekim 2020)