comScore

Bursaspor Bursaspor

Bursaspor'da istifa eden Yüksel Çolak'tan Batalla hakkında korkunç iddia: 'Yönetimi tehdit ediyor'

03 Mart 2017, Cuma 23:13
Bursaspor'da istifa eden Yüksel Çolak'tan Batalla hakkında korkunç iddia: 'Yönetimi tehdit ediyor'

Bursaspor'da istifa eden Futbol Şube Sorumlusu Yüksel Çolak'tan Batalla hakkında zehir zemberek açıklamalar geldi. 

FutbolArena - Bursaspor'da istifa eden Futbol Şube Sorumlusu Yüksel Çolak'dan takımın yıldız futbolcusu Batalla hakkında korkunç iddialar geldi. Yeni Marmara gazetesine konuşan Yüksel Çolak'ın açıklamalarına Bursaspor Başkanı Ali Ay ve Batalla'dan da cevap gelirken, ortaya atılan iddialar kelimenin tam anlamıyla bomba etkisi yaratacak türden. 


Bursaspor'da Batalla hakkında yönetimi tehdit ediyor iddiası


Bursaspor'da istifa eden Futbol Şube Sorumlusu Yüksel Çolak, Yeni Marmara Gazetesi'ne verdiği demeçte "Bursaspor'un bu Batalla belasından kurtarılması lazım. Tam bir bela oldu takımın başına. Olaylar öyle dışarıdan görüldüğü gibi değil. Batalla herkesin bildiği gibi biri değil. Takımda kimlerin oynayıp oynamayacağına, kimlerin kadro dışı bırakılacağına Batalla karar veriyor. "Batalla, yönetimi tehdit ediyor. 'Eğer benim dediklerimi yapmazsanız maçta oynamam yeniliriz bakın ona göre' diyor açık açık"

BATALLA'DAN İDDİALARA YANIT GELDİ!
Pablo Martin Batalla ise bu iddialara yanıt verirken, söylenenlerin son derece gülünç olduğunu ve gerçeği yansıtmadığını söyledi. 


Bursaspor Başkanı Ali Ay'dan Yüksel Çolak'ın Batalla iddialarına cevap


Bursaspor Başkanı Ali Ay Pablo Batalla hakkında eski futbol şube sorumlusu Yüksel Çolak'ın açıklamalarının yer aldığı haberle ilgili konuştu. Ali Ay, "Batalla ile konuştum. Gazetenin birinde talihsiz bir açıklama vardı. Bunu bana sordu. Ben de 'Sen işine bak. Gaziantepspor maçına odaklan' dedim. Gülerek ve sarılarak arkadaşların yanına gitti. Yazılanların doğru olduğuna inanmıyorum. Tamamıyla bilhassa Gaziantep maçından önce yapılmış bir açıklama. Biliyorsunuz o arkadaş da (Yüksel Çolak) istifasını verdi" dedi.

"1 AY ÖNCE ÇOK İYİ BİR İNSAN VE PROFESYONEL DEMİŞTİ"

Öte yandan Yüksel Çolak'ın bundan yaklaşık 1 ay önce Bursacom'a verdiği röportajda ise Batalla hakkında bambaşka bir"Pablo inanılmaz bir profesyonel, iyi bir insan. Zaman zaman Batalla ile dertleşiyoruz. Gerçekten çok üzülüyor. Hocayı da seviyor, takımı da seviyor. Her şeyden önce kimsenin kimseye üstünlüğü yok. Pablo, Kubilay'larla da oturuyor. Diğer arkadaşlarla da oturup sohbet ediyor. Çok iyi profesyonel."

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"