comScore

Bursaspor Bursaspor

Bursaspor'da Hamza Hamzaoğlu hakkında çıkan karar

15 Ocak 2017, Pazar 12:35
Bursaspor'da Hamza Hamzaoğlu hakkında çıkan karar

Bursaspor'da üst üste alınan mağlubiyetlerin ardından taraftarlar, teknik direktör Hamza Hamzaoğlu'nu istifaya davet ederken başkan Ali Ay tecrübeli teknik adama sahip çıktı. 

FutbolArena - Trabzonspor'a 2-1 yenilen Bursaspor'da başkan Ali Ay ve teknik direktör Hamza Hamzaoğlu istifaya davet edildi. Ali Ay ve Hamzaoğlu istifayı düşünmediklerini açıkladı.
 
YÖNETİCİLERLE GÖRÜŞTÜ


Trabzonspor maçının hemen sonrasında taraftarın istifa protestosuyla karşılaşan Bursaspor Başkanı Ali Ay ve teknik direktör Hamza Hamzaoğlu görevlerinin başında olduğunu açıkladı. Maç sonunda Ali Ay'ın yönetim kurulu üyelerine, “Elbette hepimiz üzülüyoruz. Pes etmeyeceğiz. Taraftar da üzülüyor biz de. Ama ne olursa olsun bu işi yarıda bırakmayacağız. Ona göre değerlendirmenizi yapın” dedi.
BİZE DESTEK VERSİNLER

Protestolardan nasibini alan teknik direktör Hamza Hamzaoğlu da “Bu tepkiler ne ilk ne de son olacak. Yönetimimizle bir anlaşma yaptık. Sezon sonuna kadar buradayım. Bizim hedeflerimize ulaşacağımızdan herhangi bir endişemiz yok. Taraftarlarımızla sezon sonu gülmek istiyoruz. Bunu da gerçekleştireceğiz. Yeter ki bize inansınlar ve destek versinler” yorumunda bulundu.

FutbolArena Haber Turu (15 Ekim 2020)