comScore

Bursaspor Bursaspor

Bursaspor'da hakem isyanı

03 Ekim 2016, Pazartesi 17:26
Bursaspor'da hakem isyanı

Bursaspor İkinci Başkanı Ali Ademoğlu takımın son 3 maçta kırmızı kart görmesini hakemlere bağladı.

FutbolArena - Gaziantepspor'a 3-2 yenildikleri maçı 10 kişi tamamlayan Bursaspor, ligde üst üste üçüncü kez kırmızı kart gördü.

'HAKEMLER MASUM DEĞİL'
Anadolu Ajansı'na konuşan Bursaspor İkinci Başkanı Ali Ademoğlu, "Bursaspor maçlarını 11 kişi tamamlayamaz diye bizim bilmediğimiz bir kural değişikliği mi yapıldı?" isyanında bulundu.

Ali Ademoğlu sözlerinin devamında "Bizi kayırmalarını değil, adil karşılaşma yönetmelerini bekliyoruz. Bursaspor maçlarını 11 kişi tamamlayamaz diye bizim bilmediğimiz bir kural değişikliği mi yapıldı? Gaziantepspor maçından sonra kaptanımız Pablo Batalla'nın isyanı bile bir mesajdır. 'Adalet istiyoruz.' diye haykırması boşa değildir. Hadi oyuncuya, hocaya, emeğe saygınız yok, otobüse binip 30 saat yol yapıp takımını desteklemek için deplasmana gelen Bursaspor taraftarına da mı hiç üzülmediniz? Biz camia olarak Bursaspor'u ayağa kaldırmak için mücadele ederken, birilerinin ayağımıza çelme takmasına tahammül edemeyiz. Herkesin kendine çeki düzen vermesini bekliyor ve sabrımızın test edilmemesini istiyoruz."

FutbolArena haber turu (20 Ağustos 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.