comScore
1 / 8

Süper Lig ekibinin teknik direktörü kovuluyor! Başkan tesislere geldi

FutbolArena - Süper Lig’in o teknik direktörü kovuluyor! Süper Lig’de son dakika kovulan teknik direktör kim?

2 / 8
Süper Lig ekibinin teknik direktörü kovuluyor! Başkan tesislere geldi
3 / 8
Bursaspor yönetimi, Süper Lig’deki son maçta Kasımpaşa mağlubiyetine engel olamayan teknik direktör Paul Le Guen ile yolların ayrılmasına karar verildi. Tazminat engeli için harekete geçildi.
4 / 8
Bursaspor teknik direktörü Paul Le Guen’in görevden alınmasına karar veren kulüp başkanı Ali Ay, Özlüce Tesisleri’ne gelerek tazminat görüşmelerine başladı.
5 / 8
Bursaspor’da Ali Ay yönetimi şu sıralarda Özlüce Tesisleri’nde Paul Le Guen’le görevini sonlandırma konusunu görüşüyor. Tazminatta anlaşılması halinde yollar ayrılacak. Göreve yardımcı antrenör Mustafa Er devam edecek.

6 / 8
Yeşil beyazlı taraftarlar, 2 maç üst üste alınan mağlubiyetin ardından kulüp başkanı Ali Ay ve teknik direktör Paul Le Guen’i istifaya davet ederken, futbolculara da tepki göstermişti.
7 / 8

PAUL LE GUEN NE DEMİŞTİ?

<h2>PAUL LE GUEN NE DEMİŞTİ?</h2>
Fransız çalıştırıcı maç sonu basın toplantısında istifa sorusuna çarpıcı yanıtlar verdi. Gazetecilere açıklamalarda bulunan Paul Le Guen, "Pes edecek son adam benim.
8 / 8
Çok çalışıyorum, oyuncularım da ellerinden geleni yapıyor. Bana git denilirse giderim ama son ana kadar mücadele edeceğim." ifadelerini kullandı.