comScore

Bursaspor Bursaspor

Paul Le Guen'i Galatasaray maçı öncesi kızdıran soru

23 Şubat 2018, Cuma 19:29
Paul Le Guen'i Galatasaray maçı öncesi kızdıran soru

Bursaspor Teknik Direktörü Paul Le Guen, Galatasaray maçı öncesinde yayıncı kuruluşun muhabiri tarafından gelen soruya sinirlendi. 

FutbolArena - Bursaspor Teknik Direktörü Paul Le Guen, Galatasaray maçı öncesinde yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu. Geçtiğimiz hafta oynanan Yeni Malatyaspor maçının ardından farklı bir kadroyla Galatasaray karşısına çıkan yeşil beyazlılarda teknik direktör Paul Le Guen, beIN Sports muhabirinin sorusuna kızdı. 


Galatasaray - Bursaspor Le Guen'ın beIN Sports açıklamaları


Bursaspor Teknik Direktörü Paul Le Guen, Galatasaray maçı öncesinde sahaya sürdüğü kadroyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, Kadro seçimlerimizi yaparken rakibi hesaba katıyoruz. Tabi ki kendi güçlü yanlarımızı da hesaba katıyoruz. Bugün iyi bir sonuç için savaşma gücümüzü ortaya koymamız gerekiyor." diye konuştu. 

Öte yandan Paul Le Guen, muhabirin "Düşme hattına puan olarak yaklaşmanız hakkında ne diyeceksiniz?" sorusuna ise sinirlendi ve Düşme hattına yaklaştığımızın farkındayım. Her şeyin farkındayım. Bu durumu bana anlatmanız anlamsız." ifadelerini kullandı. 
Son dakika Bursaspor Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena haber turu (18 Eylül 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.