comScore

Bursaspor Bursaspor

Paul Le Guen'den maç sonu istifa sorusuna cevap

08 Nisan 2018, Pazar 18:41

Kasımpaşa yenilgisi nedeniyle istifa çağrılarına maruz kalan Bursaspor Teknik Direktörü Paul Le Guen, maç sonu soruları yanıtladı.

FutbolArena - Bursaspor Teknik Direktörü Paul Le Guen, istifaya davet edildiği 1-0'lık Kasımpaşa mağlubiyetinin ardından basın toplantısı düzenledi. Fransız çalıştırıcı, istifa sorusuna çarpıcı yanıtlar verdi.
 

Paul Le Guen istifa edecek mi?


Gazetecilere açıklamalarda bulunan Paul Le Guen, "Pes edecek son adam benim. Çok çalışıyorum, oyuncularım da ellerinden geleni yapıyor. Bana git denilirse giderim ama son ana kadar mücadele edeceğim." ifadelerini kullandı.

SOW NEDEN İLK 11'DE BAŞLADI?

Hafta içi "Sow ilk 11'e girecek düzeyde değil" demesine rağmen yıldız futbolcuyu 11'de oynatan Paul Le Guen, bu konuda kendisine yöneltilen soruyu şöyle yanıtladı:

“Sow geldiği günden beri çok fazla efor sarfetti. Hafta arası da iyi çalıştı. İlk 11 olarak seçtim çünkü ceza sahası etkinliğini arttırmak gerekiyordu.”
 

Bursaspor - Kasımpaşa maçında Ali Ay ve Paul Le Guen'e istifa çağrısı


Mücadeleden 1-0 mağlup ayrılan ve bu sezon iç sahadaki 4. mağlubiyetini alarak kötü gidişatını sürdüren Bursaspor'da, taraftarlar da yönetime büyük tepki gösterdi. Maçın son dakikalarında, ‘Yönetim istifa' ve ‘Ali Ay dışarı' şeklinde tezahüratlar yapan taraftarlar, maç sonunda büyük üzüntü yaşayan Aziz Behich'e ise destek verdi. 

Son dakika Bursaspor Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena akşam haberleri turu (17 Temmuz 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.