comScore

Bursaspor Bursaspor

Moussa Sow için transferde Bursaspor iddiası

09 Ocak 2018, Salı 14:17
Moussa Sow için transferde Bursaspor iddiası

Bursaspor, BAE'de top koşturan Fenerbahçe'nin eski futbolcusu Musa Sow'u transfer etmek için girişimlerini hızlandırdı.

FutbolArena - Bursaspor'da ligin ikinci yarısında gol yollarında daha etkili olabilmek için transfer gündeminin bir numaralı ismi olan Moussa Sow'da yeni gelişmeler yaşanıyor.


Bursaspor, Moussa Sow'u alacak mı?


Yeşil-beyazlı takım, 31 yaşındaki futbolcu için yarım sezonluk 750 bin Euro teklif etti ve beklemeye geçti. Bu gelişmenin ardından golcü futbolcunun takımı Al Ahli, Sow'un yerine transferin son gününde Hajduk Split takımından Ante Erceg'i transfer etti.

Bursaspor'un eli böylece daha da güçlendi. Sow'un Bursaspor'un teklifini kabul etmesiyle birlikte resmi imzaların atılacağı da öğrenildi.


Bursaspor transfer haberleri


Bursaspor'da herkesin gözü kulağı Antalya'da, Bursaspor Başkanı Ali Ay'ın kampa katılmasıyla birlikte gündemin tek maddesi transfer oldu. Ali Ay'ın Teknik Direktör Paul Le Guen'le iki gün süren görüşmesinin ardından bomba transfer kararları alındı.
İkinci yarıya takımı ateşleyip sürükleyecek ve aynı zamanda taraftarı stada çekecek futbolcuların peşine düşen Ay ve kurmayları Le Guen'in de tercihleri arasında bulunan 4 flaş ismi yeşil-beyazlı renklere bağlamak için harekete geçti.
 

Bursaspor Moussa Sow'u transfer ediyor mu?


Bursaspor Başkanı Ali Ay,  daha önce yaptığı yaptığı açıklamalarda Soe'a değinmişti. Moussa Sow transferiyle ilgili Bursacom'a yaptığı açıklamada, "Transfer gündemimizde kiralık veya bonservisi elinde futbolcular var. Ayrıca kadromuzdaki oyuncuların alacaklarını da düşünerek transfer yapmalıyız. Şu an ödeme anlamında 3 ay gerideyiz. Ancak birkaç güne ödeme yapacağız. Geçtiğimiz dönemlerde transferlerde hata yaptığımızı akbul ediyorum ama kim olsa hata yapar. Her kulüp hata yapıyor. Şimdiden sonra daha dikkatli olmaya gayret ediyoruz. Transfer yapsın diye birilerini alıp getirierek o da hata yapacak" demişti.

Son dakika Bursaspor Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)