comScore

Bursaspor Bursaspor

Latovlevici'den Fenerbahçe'ye gönderme Galatasaray itirafı

15 Ekim 2018, Pazartesi 19:23
Latovlevici'den Fenerbahçe'ye gönderme Galatasaray itirafı

Bursasporlu Latovlevici, Rumen basınına konuştu ve takımının durum, kendi kariyeri hakkında önemli açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena Dış Haberler - Bursaspor'da forma giyen Latovlevici, ülke basınına konuştu. Futbol hayatı, kariyeri ve Türkiye'de geçirdiği günlerden bahseden Rumen futbolcu, Galatasaray'la ilgili de önemli itiraflarda bulundu. 

Bursaspor'da takımın durumunu nasıl görüyorsun?
Zorlu ameliyatlardan sonra futbola döndüm. Ankaragücü maçında aldığımız 2-0'lık galibiyet üzerimdeki ölü toprağını atmamızı sağladı. Düşme hattından kurtulduk ve 14. sıraya yükseldik. Fenerbahçe'nin bile üzerine çıktık. Amacım kulübün de şartları göz nönüne aldığında Avrupa kupalarına gitmek olacak. Bakalım, hep birlikte yaşayıp göreceğiz. 

Steaua ile Galatasaray arasında büyük bir fark var mı?

Para ve futbolcu farkı var. Antrenman sahaları ise Romanya'da daha iyi. Ancak onun dışında karşılaştırmamız gereken bir şey yok. Türkiye'de milyonlarca euro maaş veriliyor. 

"GALATASARAY'DA HATALAR DA YAPTIM"

Galatasaray'da uzun süre maskeyle oynadım. Oyun içinde başım ağrıyordu. Ameliyattan 3 hafta sonra oynadım. Elimden geleni yaptım. Tabi ki hatalar da yaptım. Ancak bambaşka bir kültüre sahip olan ülkjeye gittim. Bu hatalardan ders çıkardım. Baktığınız zaman 30 yaşında Galatasaray'a transfer oldum. Bu da önemli bir iş. 

Son dakika Bursaspor Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!