comScore

Bursaspor Bursaspor

Galatasaray'da Serdar Aziz o isteği reddetti

25 Eylül 2017, Pazartesi 10:39
Galatasaray'da Serdar Aziz o isteği reddetti

Galatasaray taraftarları Bursaspor maçında ıslıklanan Serdar Aziz'den karşılaşma sonrasında üçlü çektirmesini istedi, yıldız oyuncu bu isteği geri çevirdi.

FutbolArena Özel - Galatasaray, dün akşam Bursaspor deplasmanında 3 puanı hanesine yazdırdı. Karşılaşmada 90 dakika boyunca Serdar Aziz'in ayağına gelen her topta Bursaspor taraftarları yıldız oyuncuyu ıslıkla protresto etti. 


Galatasaraylı Serdar Aziz'den Bursaspor maçında neden üçlü çetirmedi?


2-1 sona eren maçın en başarılı isimlerinden biri Serdar Aziz idi. Alt yapısından yetişip kaptanlık bandını taktığı Bursaspor'a karşı Galatasaray forması ile ilk kez mücadele eden Serdar Aziz'e maç içinde tepkiler oldu. Bursaspor taraftarı Serdar Aziz'i protesto ederken Galatasaray taraftarı 90 dakika bitiminde tezahüratları destek verdi ve tecrübeli oyuncudan yeşil beyazlı tribünlere gönderme yaparak üçlü çektirmesini istedi.

''TARAFTAR ÜÇLÜ ÇEKTİRMENİ İSTİYOR'' 
Galatasaray tribünlerinin bu tezahüratı ve üçlü çektirme talebini 90 dakika bitiminde Serdar'ın sarıldığı Sportif Direktör Cenk Ergün iletti. Ergün, "Taraftar seni çağırıyor. Üçlü çektirmeni istiyor" dedi.

''BURSASPOR'U SEVİYORUM''

Serdar Aziz ise Cenk Ergün'e, "Ağabey tezahüratı duydum ama bilerek tepkisiz kaldım. Ben Bursa'da yetiştim, büyüdüm. Bu takımın kaptanlığını yaptım. Onlar protesto etse de ben Bursaspor'u seviyorum. Şimdi kalkıp burada üçlü çektirmem ayıp olur, bana yakışmaz. Beni yetiştiren aileme yakışmaz. Ne olur beni anlayın" diyerek soyunma odasına gitti. Ve daha sonra Cenk Ergün, davranışından, düşünce tarzından ötürü Serdar Aziz'i tebrik etti.

Sarı kırmızılı takımla ilgili diğer gelişmeler için Galatasaray Haberleri özel sayfamızı takip edebilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)