comScore

Bursaspor Bursaspor

FutbolArena Bursaspor kampında! Ali Ay'dan Ozan Tufan yorumu

08 Ocak 2018, Pazartesi 16:30
FutbolArena Bursaspor kampında! Ali Ay'dan Ozan Tufan yorumu

Bursaspor Başkanı Ali Ay, takımın Antalya'daki kampında FutbolArena'nın sorularını yanıtladı. Ali Ay, eski oyuncuları Ozan Tufan ile ilgili çarpıcı ifadeler kullanırken takımdaki gidişata da değindi.

FutbolArena Özel - Bursaspor 2. yarı kamp çalışmalarını Antalya'da sürdürürken kulübün başkanı Ali Ay, FutbolArena'ya konuştu. Ali Ay takımın transfer gündeminden Ozan Tufan'a kadar önemli konulara değindi.
 

Bursaspor'da Ali Ay'dan devre arası kampı açıklamaları


Bursaspor kampında başkan Ali Ay, FutbolArena mikrofonlarına özellikle Ozan Tufan ile ilgili çarpıcı yorumlarda bulundu.

İşte Ali Ay'ın hem Bursaspor'un gündemi hem de Ozan Tufan ile ilgili söyledikleri...
"OZAN TUFAN İSTESE BİZ İSTEMEYİZ"

"Ozan Tufan dönmek istese bile almayı düşünmüyoruz. Bilhassa İstanbul'a giden oyunculardan çok fazla verim alabileceğimizi düşünmüyorum. Bursaspor'da oynayıp gitmiş oyunculara şunu söylemek istiyorum. Buradan güzel ayrılsınlar ki bir daha geri dönme imkanları olsun. Maalesef 2-3 oyuncumuz Bursaspor'dan güzel ayrılmadı. 
 

Bursaspor devre arasında kaç transfer yapacak?


Paul Le Guen ile 2 günden beri toplantı yapıyoruz. Bazı futbolcular üzerinde mutabakat sağladık. Şu anda isim vermek istemiyorum. Hafta sonuna kadar bazı gelişmeler olacak. 1-2 tanesini kupa maçına yetiştirmek istiyoruz. Taraftarlarımız kadar biz de istiyoruz. Hocamız da istiyor. İnşallah bir aksilik olmaz ve transferlerimizi bitirmiş oluruz. 

"BATALLA GİDECEĞİNİ SÖYLEDİ"

1-2 hafta geçtiğinde daha detaylı konuşuruz; burada takımın durumu önemli. Batalla'nın kendi durumu önemli. Batalla gideceğini söyledi ama 1 yıl daha kalsın istiyoruz. Batalla futbolu bırakmak ve kendi yetiştiği kulüpte sadece eğlenmek için oynamak istiyor. Kendisine teklif edip duruma bakacağız.

Yeşil Beyazlı kulüple ilgili tüm gelişmelere Bursaspor Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (20Şubat 2020)