comScore

Bursaspor Bursaspor

Ertuğrul Ersoy'dan olay sözler: "Bursaspor'da hakkım yendi"

24 Mayıs 2020, Pazar 12:08
Ertuğrul Ersoy'dan olay sözler:

Le Havre'de forma giyen Ertuğrul Ersoy, "Bursaspor'da çocukluk hayalimi gerçekleştirdim ama benim hakkım yendi." diye konuştu.

FutbolArena - Fransa'nın Le Havre Kulübü'nde top koşturan Ertuğrul Ersoy, Bursaspor günleri hakkında TRT Spor'a konuştu. Saha dışındaki eleştirilere çok kırıldığını anlatan Ertuğrul Ersoy, "Oradaki insanlar alt yapısından çıkan oyuncuları kirletmeye devam etsinler" tepkisini gösterdi.
 

Ertuğrul Ersoy'dan Bursaspor açıklamaları


"A Milli Futbol Takıma seçildiğimden itibaren Le Havre kariyer planımda yoktu. Devre arasında istemişlerdi. Ancak ben Bursaspor'da kaptanlığa yükselmiştim. Ve reddettim. Sezon sonunda Lecce ile anlaştık, transfer gerçekleşmedi. Ülkemizdeki büyük takımlar beni istedi. Bursaspor'da karışık bir dönem vardı. Farklı takımlardan teklifler aldım. Paul Le Guen faktörüyle beraber takımı da araştırdıktan sonra Le Havre'yi seçtim."

"BURSASPOR'DA HAKKIM YENDİ"
"Bursaspor'u seviyorum. Bana çok şey kattı. Çok güzel başarılar elde ettim. Çocukluk hayalimi orada gerçekleştirdim ama söyleyeceğim şey benim hakkım yendi.  O dönem kulübe çok büyük bir miktar para bıraktım. Fazla detaylara girmek istemiyorum. Saha içindeki değil ama saha dışındaki eleştiriler beni çok yıprattı." 

"ALTYAPIDAN ÇIKAN FUTBOLCULARI KİRLETMEYE DEVAM ETSİNLER"
"Bursaspor'u çok sevmeme rağmen artık geride bıraktım. Ben eleştirilmek için, küfür yemek için yaşamıyorum. Yaptığım her iyiliğin karşılığında aileme ve kendime küfür yedim. Oradaki insanlar basından duydukları yalan yanlış haberlerle alt yapısından çıkan oyuncuları kirletmeye devam etsinler."

Son dakika Bursaspor Haberleri FutbolArena'da!

Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!