comScore

Bursaspor Bursaspor

Erkan Kolçak Köstendil, Bursaspor ile antrenmana çıktı

16 Şubat 2018, Cuma 14:42
Erkan Kolçak Köstendil, Bursaspor ile antrenmana çıktı

Ünlü oyuncu Erkan Kolçak Köstendil, Bursaspor'u ziyaret ederek Özlüce Tesisleri'nde takımla birlikte antrenmana çıktı.

FutbolArena - Bursalı oyuncu Erkan Kolçak Köstendil, sabah saatlerinde Özlüce Tesisleri'ne gelerek Bursasporlu futbolcular ile bir araya geldi.
 

Erkan Kolçak Köstendil'in antrenman görüntüleri


Küçük yaş kategorilerinde bir dönem kaleci olarak Bursaspor'un formasını giyen Köstendil'i kulübün Finansal Yapılanmadan Sorumlu Asbaşkanı Fatih Pulat karşıladı. Pulat'ın davetini kırmayarak tesislere gelen Köstendil takımla birlikte antrenmana çıktı ve kaleci antrenörü Cristian Mas eşliğinde kaleciler ile birlikte kaleci antrenmanı yaptı. Daha sonra müzeyi gezen Köstendil, küçük yaş kategorilerinde kazandığı kupayı müzede görünce çocukluk yıllarına gittiğini belirtti.

Finansal Yapılanmadan Sorumlu Asbaşkan Fatih Pulat, Köstendil'e isminin yazılı olduğu ve tüm futbolcuların imzaladığı kaleci formasını hediye etti.
 

Erkan Kolçak Köstendil kimdir?


Erkan Kolçak Köstendil, 1983 yılında Bursa'da dünyaya geldi. Üniversite eğitimini, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezun olarak tamamladı. 2008 yılında “Güz Sancısı” filmi ile sinema hayatına giriş yaptı. İlk olarak Facebook dizisi olan Mukadderat'ı yazıp yöneten oyuncu 2009 yılında “M.A.T” dizisinde, 2012 “Babalar ve Evlatları” dizisinde, 2008 yılındada Güz Sancısı filminde rol aldı. Erkan Kolçak Köstendil, 2017 yılında uzun süredir birlikte olduğu güzel oyuncu Cansu Tosun ile nişanlandı. Erkan Kolçak Köstendil, Sakarya Fırat, Merhamet ve Ulan İstanbul dizilerinde rol aldı. Erkan Kolçak Köstendil, halen “Çukur” dizisinde Vartolu rolüne hayat vermektedir.

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Eylül 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.